Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 21.10.2013, 17:37
CemaLi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Platin Üye

Etiketlendi : 47 Yazıda
Etiketlendi: 6 Başlıkda
Standart Cevap: Kanalının para kazanması devre dışı bırakılanlar ve merak edenler BURAYA

Benim bu konuda ki tecrübem şu oldu ;
Şimdi spam olarak çalışıyordum ve bana gelen mailde para kazanması kapatılan kanal adına değilde başka kanal adına geliyordu , bunu fark ettim hepimizde biliyoruz ki artık adamlar topluluk ihtarı olan kanalı değil de o kanal dahil ve o kanalın bağlı olduğu adsenseye bağlı tüm kanalların para kazanmasını kapatılar ..
Şimdi yeni açtığım kanallarda şunu gözlemledim, toplu video atıyoruz ve bu videolar inceleniyora takılıp belli bir süre sonra Ticari'ye takılıp kalıyor bu arada google size mail gönderiyor bu takılan videoları doğrulayın diye 3 gün içerisinde doğrulanmadığında para kazanmaya kapanıyor kanal . Bunu çözmek içinse ben kendime şöyle bir yol çizdim, açtığım her yeni maili belirlemiş olduğum ve sürekli kontrol ettiğim maile yönlendirip gelen mailere bakıyorum hangi kanalda hangi videoları doğrulamam gerektiğini görüyorum doğrulamaya gerek duymayıp direk siliyorum ben bi kanalımda bunu uygulamadım yaklaşık 1 haftadır kanal para kazanmaya devam ediyor ve sıkıntı vermedi sizlerde deneyin isterseniz.