Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 24.10.2016, 00:14
kubmarley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Nereden: Bursa
Etiketlendi : 47 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda
kubmarley isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
fatihbaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
eger yanlış anlamadıysam,yıllardır piyasada proları var bu işlemin.proların yaptıgı şey yazdıgın kelimeyi youtube da aratıp çıkan videolara giriyor ve yorum atıyor.temel özelligi buydu.bagzılarında ek özellik olarak işte yorum atmaya ek olarak kanala abone olma,özel mesaj atma gibi şeyler vardı.kullanmadım,sadece yabancı forumlarda satışına denk gelmiştim,bitanesinin demosunu indirip kullandıgımda bunları yaptıgını gördüm.youtube ranking programlarıydı bu dediklerim.
2013 de bunun botunu yazmıştık ekip ile daha doğrusu sadece bunun değil bir kanal duzenleme botu idi bu tamamen guvenli ip ve çerez konusunda ve face twitter ins hesaplarına kadar açıp tamamen fanpageye cevırıyordu kanalı . Bu işlemler çok önemli ama neredeyse spamla uğraşanların %95 i yaptığı kanala onem vermıyor . Benım tutacak kanal hazırlamam mınumum 45 dk . Çalışan her zaman kazanır eskiden youtubeyi çözmeye çalışırken mimarlardan daha az uyurduk. Gece saat 5 te 6 da forumun %60 %70 si online idi . Şuanda bakıyorumda kaliteli çalışan insan çok az . Bundan ötürüde forumda kazanamayıp pes eden çok fazla . Bu fırsatı bulan arkadaşlarda reklamlarınıda göruyoruz konularınıda normal çalışma yontemlerı haricinde birşey olmayan kendi ağızlarında taktik diye paylaştıkları şeylerden para kazanıyor . Keşke herkez bunu anlasada herkez kazansa