Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 28.10.2016, 13:19
Üye

Etiketlendi : 69 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda

Alıntı:
brazil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim yazdıklarımda 3D HD geç diye bir şey yok.Sadece siz 3d geçerim yazıyorsunuz.Bende istediğim türde bir videoyu örnek verip geçebilirmisiniz diye sordum.Lafı uzatıp konuyu değiştirip zamanım yok filan demenizle zaten renginizi belli ettiniz.Kısacası ister yanlış anlayın , ister düzgün anlayın hiç bir şekilde güven vermiyorsunuz.Bu yüzden satın almayı istemiyorum.Bu konuyada bir daha yazmıcam.Hayırlı işler

---------- Spam Engelliyici 13:06 ---------- Önceki Mesaj 13:02 ----------

Edit : Yukarıdaki mesaj sadece 3D yöntemi ile alakalıdır.Diğer kullanıcılar başka amaçlar için satın almak isteyebilir.Fakat ben sadece 3D engel geçmek için istiyordum.Bu tavırdan sonra kesinlikle almam..
sevindim kardesim selametle...

arkadaslar konuya skypeden yogun basvuru oldu hala var ama 17.00 e kadar skypede olamicam eklemek isteyenlere ...
dun geceki internet baglantisi kesintisi sonucu sadece sabahtan bu yana aldigim kesin siparis su anda 14 oldu cogu arkadas skypeden sordu 30 kadar alip birakicam cunki online destek konusunda bu sayidan fazlasina yetiesmeyecegimi dusundugum icin 30 da stop yapicam satis sali aksamina kadar devam edicek sonra yazdigim gibi bir daha yapilamayacaktir skypeden ozellikle gelen alakaya tesekkur ederim kisa gorusmeler olmasi kaydiyla

Konu ytcuma tarafından (28.10.2016 Saat 13:47 ) değiştirilmiştir.