Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 20.12.2016, 09:43
Amedra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Nereden: İsveç Umeå
Etiketlendi : 1 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda

Hakikaten kapatmışlar, hem de aylık geliri 900 olan kanalımdı. Tamamen kurallara uygun, o kadar çok dikkat ediyordum ki arka planda telif hakkı uyarısı gelmesin diye müzik dahi açmıyordum. Yanlışlık olduğunu düşünüyorum kesinlikle.

Yukarıda aemin arkadaşımızın bahsi geçen mail adresine şu maili yolladım bakalım umarım bu yanlışlığı en kısa zamanda düzeltirler;

Merhaba,

İsim Soyisim: xxx

Adsense Yayıncı Kimliği: pub-5746......
Müşteri Kimliği: 1708........

Açıklama: Kanalımda herhangi bir telif ihlali olan video veya kurallara aykırı video yükleme içeriği bulunmamaktadır. Youtube.com/xxx hesabımdan yola çıkarak kanalım askıya alınmış gözükmektedir ancak içerikte Adsense kurallarına uygun bir şekilde ve kendime özgün telif hakkı bana ait olan videolar içeren videolar içerdiği için kanalımın tekrar incelenmesini ve aktif hale gelmesini rica ediyorum.

-------------------

Name Surname: xxx

Adsense ID: pub-5746.......
Customer ID: 1708........

My channel does not contain any copyright infringing video or illegal video upload content. Youtube.com/xxx seems to have suspend my channel out of my account but I would like to have my channel re-reviewed and activated as it contains videos with videos that belong to my own original copyright, in accordance with the Adsense rules.

Edit: Bahsi geçen mail karşısında 2 dakika dahi geçmeden yani okumadan otomatik mesajla yine Youtube'un sıradan yardım sayfasına yönlendiriyorlar. Peşini bırakmayacağım telefon numaralarından ulaşacağım az sonra bakalım.

Bahsi geçen yazıyı şuraya da yolladım;
https://support.google.com/youtube/c...ow.email&cft=3

Konu Amedra tarafından (20.12.2016 Saat 09:48 ) değiştirilmiştir.