Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 11.01.2017, 18:42
Web_Scripti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Nereden: 01 / 34
Etiketlendi : 5473 Yazıda
Etiketlendi: 13 Başlıkda

Merhaba Arkadaşlar,

Yaklaşık 5-6 gündür toplu videoda bölümünde aşırı yavaşlık bulunuyor. Sebebi ise youtube'dan video indirme 4 kat yavaşlamış durumda. Bu nedenle sunucularım yetişemiyordu, bir çok ek sunucu ekledim bugün. Bugün/yarın hız dengeye girecektir.

Destekde bekleyen tüm mesajlar cevaplanmıştır.

Alıntı:
aliq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben 40 kanal için tek bir token kullanıyorum hocam 40 kanalda bir değiştiriyorum.

Videoyap yüzünden kapanan kanalım olmuyor hiç ancak 3 telif gelirse kapanıyor kanallar. Bence sende bu kadar takma kafaya arada bir api değiştir yeterlidir.
Merhaba hocam,

Kanalları firefox eklentimiz ile eklemenizi öneririm. Amaç 1 client ile 1 kanal bağlamaktır. Yoksa Aynı client ile bağlarsanız 1 kanal kapanması aynı clientdaki diğer kanalları kapatır hocam.

Alıntı:
Recebivorer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@Web_Scripti üstad şu ensonhaber botuna bi el at Allah rızası için yeni proje sebebiyle yoğunsun sanırım ama bi bakabilirsen çok memnun olurum
Düzenledim hocam Uyarın için teşekkürler.

Alıntı:
Doctor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba arkadaşlar, yeri değil ama burada daha aktif çalışan arkadaşlar var o yüzden videoyap konusuna yazıyorum.

YT to YT Çalışıp uygunsuz içerik gelmeyen, daha sonra kanalı adsense veya partnere bağladıktan sonra, kanala aktif video yüklemesi yaparken videolarına uygunsuz içerik gelen var mı aranızda,

Not: Uygunsuz içerik gelen videolar adsense bağlı olmayan kanallarda hiç bir şekilde uygunsuz içerik almamaktadır.

Bunu yaşayan ve çözüme ulaşan arkadaşlar varsa pm atabilirler, detaylı yazışabiliriz.
Bir kanalı kazanca bağladıktan sonra video yüklemeyi hiç yapmadıgım için hiç tecrübe ettiğim bir durum değil Bu nedenle bilmiyorum hocam.