Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 17.02.2013, 18:07
Yasaklanmış

Nereden: @SerkanYT06
Etiketlendi : 495 Yazıda
Etiketlendi: 2 Başlıkda
Serk@nYT - İCQ üzeri Mesaj gönder Serk@nYT - AİM üzeri Mesaj gönder Serk@nYT - MSN üzeri Mesaj gönder Serk@nYT - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Standart Youtube'da uyari almaniza sebeb olacak icerikler.

Arkadaslar youtube'da bildiginiz gibi her video ile para kazanmak mumkun degildir.Bazi videolar youtube sartlarina uymadigi icin yasak ve kazanca imkan vermemekdedir.Bu tur icerikler yuklediginizde,videolariniz silinir,uyari alirsiniz.Ve 3 uyari'dan sonra kanaliniz kapatilir.

Simdi sizlere bazi uyari almaniza sebeb olacak onemli icerik turlerini yazmak istiorum.

Tv dizileri
Tv Show programlari (100/85 i uyari aldirir)
+16 + 18 Videolar
Asiri siddet iceren videolar.
Cinsellikle ilgili videolar.
Muzik videolari (sanatcilarin)
Spor musabakalari (100/85 uyari aldirir)
Filmler
Alıntı:
OzanCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Acun Medya'ya ait herhangi bir video
Adnan Oktar videoları

Aklıma geldikçe eklemeye devam edeceğim bu konuda herkes tecrübelerine dayanarak yazarsa güzel bir konu olur.
Alıntı:
gurayergun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Fragmanlarda Pana Film ve Mint Prodüksiyon uzak durulması gerekir
Alıntı:
v0ll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Star dizileride dahil .
Alıntı:
dRaCk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
cem yılmaz videolar
Alıntı:
heryerdeksk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Amatör çekim kaza, komik videolardan alınabiliyor. Bir uçak kazası vidyosu vardı düşerken adam uçağın içerisinden kayıt yapmış, 3bin izlenmeden sonra uyari aldım. Kısacası milletin orjinal vidyoları.
Alıntı:
Vidyomuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Televizyonda yapılan şakalar
VEVO MUYAP vs.
Alıntı:
sacrifice959 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
stv star kanal d acımıyo hıc. show daha toleranslı. lig tv en baslarda uyarmıyordu.şuan ertesi günü uyarı alıyorsunuz
Alıntı:
sacrifice959 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
işler guclerde direk uyarı yıyorsun. muhteşem suleymanda bı yerden sonra engellıyor.behsatta uyarı verıyor.vs genelınde zaten 3. tarafa dusuyorsun. kuzey guney ve kurtlar vadısı 3. taraf. ben baya bı denedım fragman. kesin bişey soylenmıyor.gormeyebılıyorlar.
Alıntı:
M00nsp3ll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
NBA videoları, başlarda sadece 3. taraf yada bazı ülkelerde engellendi uyarısı veriyor ama bugün maçtan kısa bi özet koydum kanalım banlandı
Alıntı:
MtnOzd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
PanaFilm ve Camasirhane Film Yapim (Celal ile Ceren yapımcısı)..

Burayı okumadan önce bu ikisinden uyarı aldım Birde sorum olucak 2. uyarıyı aldıktan sonra hesabın hiçbir türlü kurtulma şansı yok dimi?

Zamanla bu konuya uyari aldiran butun icerik turlerini yazacagim.Sizlerde yazarak bu konuda bilgi verebilirsiniz arkadaslarimiza.

Ayrica kendinize ait olmayan her video uyari alma riskini ortaya cikartir.Yani sanmayin herhangi bir eski videoyu yukleyince uyari almam gibi vs dusunmeyin.1 ay sorunsuz kazanirsiniz ama belki 40 gun sonra uyari alirsiniz.Yuklediginiz videolari iyi secmeli,iyi takip etmelisiniz.
Reklamlar