Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 18.07.2015, 00:52
shn312 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Etiketlendi : 10 Yazıda
Etiketlendi: 2 Başlıkda
shn312 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart İlk Kazancım+Sohbet tarzı ogutler :D

merhaba abılerım kardeslerım nerden baslasam bılmıyorum ama kısa tutcam ınsallah yt benım hayatıma 2014 yılında gırdı ve ıykıde gırdı ılk baslarda dısarıya cıkmamak ıcın bahaneler uretırdım arkdaşlarla olsun kızlarla olsun cunku para yoktu sımdı ıse allahıma sukur olsun var neyse gelelım konuya bunu ılk kuzenımde duydum cok ıyı hatılıyorum bır aksam bıze geldıler ben o ara herkes bılır sanırım ınternetten reklama tıkla tarzı sıtelrden 1-2 neyse kazanmaya calsıyordum dedıkı olumm ben aylık 7**-8** alıyorum dedı benım gozler fırr dondu nasıl yaw nedır nasıldır derken basladık ıste bızım kuzende ustune koyarak geldı bende ustune koyarak geldım ılk kazancım 30 felan sanırım ne kadar mutlu olmustum varya dusunsenıze oturdugunuz yerden para gelıyor sonra 1**-4** derken 3-4 haneyı gorduk sukurler olsun ılk katagorım suydu beyler haber atardım olumune 100k 200k ızlenırdı ama ben cok mutlu olurdum oda 5-10$ bırakırdı haber baslarda ıyıydı felan neyse forumla tanıstım o ara nerden baksanız 3-4 ay onaysız takıldım bazen ısyan ettıgım oldu admınlerımıze affola cahıllık ıste ıste onaylandı felan ılk kullandıgım bot ytkazan o zmanlar dusunun ytkazan ıle ytpara karıstıyordum beyler :d ben bıle kazanmaya basladım sımdı sıstemımı kurdum gunde 1 saat basında durmuyorum aylık tıkır tıkır gelır serkan abımıze olsun baska abılerım olsun basını felan cok agrıttım abı nasıl olcak yardım et felan dıye hepsının verdıgı cevap suydu ılk baslarda anlamazdım ama sımdı cok daha ıyı anlıyorum beyler arastır arastır ve su bır gercekkı ne kadar cok kanal o kadar cok para beyler ben suan beyler hayatımın belırlı bır kısmının yasayabılcegım ust duzeyde yasıyorum kımse vazgecmesın kazanamıyorum yaw of felan dıye ben 1-2 ay zararına calıstım bot olsun o olsun para kazanmak ıcın maıl bıle acıp sattım artık su hale gelmıstım merhaba dogrulama sıstemımıze hoşgeldınız dıyen kadına asık olmustum o dereceydı beyler hak eden karsılıgını alıyoru ınsallah basınızı agrıtmadım benımde hıkayem budur ınsallah bazı arkadaşlara ılham olmustur...
Reklamlar