Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 11.08.2015, 20:36
kont2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Etiketlendi : 5 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda

Alıntı:
uzöz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok teşekkür ederim anlatımınızla sayfayı sildim. Sizin diğer alt kanallarınız bu durumdan etkilendi mi benim diğer alt kanallarım da aynı adsenseye bağlı yapmam gereken bir şey var mı?
Askıya alınan tüm alt kanalları sildiysen başka bir şeye gerek yok. Yeni gündemdeki konu para kazanmaya kapatılma olayı, sağlam kanallarıda kontrol edin para kazanması gidenleri önce youtubeden ardından aynı şekilde google + dan silin gitsin.

---------- Spam Engelliyici 19:36 ---------- Önceki Mesaj 19:31 ----------

Alıntı:
kiltuy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba.

Dediklerinizi yapmaya çalıştım fakat başarılı olamadım. Resimlerle daha iyi anlarsınız diye resim ekliyorum:

1- My account kısmından aşağıda işaretlediğim yere tıkladım:

2- Sonra ilk kısımda yer alan ürünleri sil kısmına tıkladım:

3- Ardından Youtube hesabını silme simgesine bastım:

4- Fakat şöyle bi hata mesajı aldım:

Fakat, 2. resimde paylaştıığım yerde yer alan Google Hesabı'nı ve verileri sil kısmına tıkladığımda ise resimde gözüktüğü gibi şöyle bi silme seçeneği verdi:

Bu durumda Ürünleri Sil kısmında Youtube sil işe yaramadığı için, Google Hesabı'nı ve verileri sil kısmından silme işlemini yapsam aynı şey olur mu?

Uzun oldu ama umarım anlatabilmişimdir. Yardımınızı bekliyorum.

anladığım kadarıyla youtube kanalınız olduğu için google + dan silemiyorsunuz. Öncelikle youtube kanalını silmek lazım ama hatırlamıyorsunuz yani o da silinemiyor. bilen bir arkadaş yardımcı olur umarım. Yanlış bilgilendirmek istemem. gmail hesabını kökten nasıl silebilirim konusunu araştırırdım ben olsam. youtube hesabınızı silmeden silemezsiniz uyarısı çıkarsa işler çıkmaza girer diye düşünüyorum. Umarım bir çözüm bulursunuz