Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 20.08.2015, 01:05
Convulsion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
T.C. Kimlik Onaylı
ON***** AD*****
Üye

Nereden: Bursa
Etiketlendi : 16 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda
Convulsion isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
hasanefe95 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Konsept, intro, videolar müthiş. Tek bir hata var bence, yazıların uzun olması. Yazıları kısaltabilirsen tutar bu kanal
Gerekeni anladım hocam attım hafızaya Teşekkürler güzel yazınız için İnsanları yormayacak bilgiler bulmalıyım Ses kaydı yapacağım zaman yazıları kaldırmayı planlıyorum çünkü elimde çok korkutucu ve gizli deney hikayeleri var aşırı uzun bütün ekranı kaplar Ah bi halletsem şu ses mevzusunu

---------- Spam Engelliyici 01:01 ---------- Önceki Mesaj 01:00 ----------

Alıntı:
wareback Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hocam dikkatli ol deepweb e giriyorsun gerçekten dikkatli ol çok kişinin evini bastılar polisler
Hocam yıllardır geziyorum ben yani tecrübem var diyebilirim

---------- Spam Engelliyici 01:05 ---------- Önceki Mesaj 01:01 ----------

Alıntı:
opilimus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Konuşurken sözleri yutuyorsunuz. Boğazdan konuşuyorsunuz o yüzden tam anlaşılmıyor Türkçeniz. Zaten resim hakkında bilgi veriyorsunuz üstüne bir de yazı eklemeniz saçma olmuş. Bence yazıları silin onun yerine bol resim ile doldurabilirsiniz. Güzel kanal ama bu tür kanallar artık çok çoğaldı yani daha orjinal bilgiler vermelisiniz.
Konuşma konusunu dün çok uzun bir şekilde telefonda kayıt yapa yapa düzeltmeye çalıştım gerçekten çabalıyorum bu kanal için umarım emeğimin hakkını verir

Alıntı:
jacob Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
tebrik ederim, en azından bir yerden başlamışsınız, yeni bir proje eksiklikler illaki olacaktır ama zamanla düzelir bu hayırlı olsun.
Öyle olacağını umuyorum hocam teşekkür ederim

Alıntı:
mexis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Harika...
Teşekkür ederim hocam yorumunuz için

Alıntı:
mirzax114 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ruhi Çenet bu alanda en iyilerinden.Onun hazırladığı videolara bakıp incelersen daha iyi ilerleyebilirsin.Altyazı yerine kendin tane tane güzel bir tonlamayla okursan daha iyi olur bence.
Hocam ses sorununu çözdükten sonra yazıları kaldıracağım Ruhi Çenet tarzı çalışacağım tek farkım bilimsel konulara girmeyeceğim, birazda belalı bilgiler paylaşacağım umarım başıma iş almam

Alıntı:
maestaso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Derin webde gezerken başına iş almada
Allah korusun hocam