Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 3.10.2015, 22:03
blackwinter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Nereden: İzmir
Etiketlendi : 11 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda

Alıntı:
Web_Scripti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Videoyap Kategorisi benim kategorim. Üyelerime forum üzerinden bilgi veriyorum. Çünkü ben ytparayı sitemin formu olarak düşünüp kullanıyorum. Reklam kokan hareket demene gerek. Ben 10 tane üyeliği fazladan satmışım veya satmamışım umrumda değil. Amacım üyelerime bilgi paylaşmak ve üyelerimle konular üzerinde sorularını cevaplamaktır.
hocam botunuzu daha önce 90 gün aldım ama devam etmedim umarım bu konuda sıkntı yoktur... buyfullchanelda calıştım 10 tl karşılığında içi boş kanal satın aldım iade edemedim hem videoyap ueyliğimden hem buyfullchannel konusunda yazdım cevap gelmedi en azından şahsıma gelemdi ama genel bişey yazdınız sonuna kadar hak verdim deneme yanılma gibi kullanmaya başladı millet diye haklısnızı kanalalsat aktif kullanıyorum ve ben bu online toplantıya illaki girecem nasıl gircem 3 5 arkdaşımı arkadaşımı aradım yt işini bırakmış sırf onlıne toplantı yuzunden hesabı satmaya calışan oldu (ama buna siz müsade ettiniz) bi vastıta ile girecemde keşke başkası olarak değilde ben olarak gelseydim @daralll hocama katııyorum siz boyle yaprsanız uyeleriizde boyle yapar form bolunur ki ben yapıcı olma tarftarıyım
yine cok hakılıısnız formda hiçbişey paylaşılmıyor artık ama şahsen ben bilmediğimden paylaşamıyorum ama kim ne yapiyosa bence siz bu işi genelleyin derim