Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 13.10.2015, 22:00
OMG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OMG OMG isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Nereden: Ankara
Etiketlendi : 4 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda

benım hakkım haram zıkkım olsun
Kullanmadıgım halde ssk borcu cıkartıyorlar.
devlet işsiz oldugumu biliyor ve işsiz oldugumu bildigi halde borç cıkarıp odeyeceksin diyor
suriyeden gelen efendilere 800 tl para veriliyor
hastane ucretsiz kullandırtılıyor.
çok uzak bir zaman degil araştirip görebilirsiniz terör saldirisinda ayagını kaybetmiş bir gazinin protez ayagına el koyuluyor .
10 günde 150 nin üstünde şehit veriliyor 1 gün yas tutulmuyor
Oradaki millete bariş güvercini demeyin bende ankarada oturuyorum kendı gozumle apo bayraklarını ve pkk bayrakları ıle hıc kan dokulmemiş bir alanda bu alan kanlı meydan dıye devlet aleyhine sözler kuruluyor Altını cızıyorum Devlet hükümet hakkında degil
herneyse ölen pkk lilar ve bölücüler için 3 gün yas tutuluyor
sınırda terörist öldürüldü diye askeri içeri atip davalar acılıyor.
.Güney doguya yol yapiliyor yapılırken her köşesinde bomba döşeniyor ustune asfalt atılıyor hiç bir kör görmüyor dıyarbakırda şehrin en kalabalık caddesine bomba döşeniyor kazınıp hiç bir sivil halk göremiyor !
Kendımde ankarada yaşiyorum oradaki bariş adına toplanan insanların cogu bölücü örgütlerin üyeleri oldugunu kendımde gördüm ben.
kımse kendısını kandırmasın. barişti felan diye
aklımda ve agzımda bir ton konu var yazsam gene ben uzaklaştirma alacagım. gece gece sinir küpü oldum
tek bir konu yok bir cok konu var gün gelir hesap döner işte o hesap döndügü zaman tek tek bu devlete millete zarar zeval verenleri inşallah boynunda iplerle asılmış şekilde görecegiz.