Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 25.11.2015, 03:19
Üye

Etiketlendi : 0 Yazıda
Etiketlendi: 1 Başlıkda
Standart Profil Bilişim Tekeli

Şikayetçi Üye: @montecarlo
Şikayet edilen üye: @Profilbilisim @Armin

Merhaba arkadaşlar,yaklaşık 10 aydır profil bilişimde 500 tl değerinde vds sunucu kullanıyordum.Geçen ay sunucuyu ve ip adreslerini değiştirmeye karar verdim.500 tl ödememi yaptım fakat 12 makinadan sadece 4 makine ip teslim edildi sadece root bilgileri bile verilmedi.kendisini yaklaşık 1 hafta telden aradım.gece teslim ederim,hastam var vs. durumlardan teslim alamadım serverı.Sonra muhammet hocam telefonuma bakmaz oldu.skype dan durumun aciliyetini ve artık onu aramaktan kendi şahsım adıma utandığımı yazıp bana dönüş yapmasını bekledim.Şuan üzerinden 1 ay geçmesine rağmen herhangi bir geri dönüş olmadı.2-3 gün önce aramayı denedim telefonuma cevap verdi.Ben serveri teslim ettim skypa bak dedi durumu anlattım teslim etmedin cevap bile vermedin dedim.ofise geçince kontrol edip sana dönüş yapacağım demesine rağmen hala bir dönüş yapılmadı.Ben 500 tl için şikayet konusu açıcak biri değilim fakat insanları böyle mağdur ve keriz yerine konulmasına da sessiz kalacak değilim.Banka dekontu-skype görüşmelerini atabilirim duruma şahit arkadaşımda var forumda.Velhasıl böyle bir dümen döndü başımdan.Bu arada Mehmet hocam varken hiç bir sorun yaşamamıştım.Tsk ederim Profil ve Vitamin bilişim firma sahibi Muhammet Çetin

Konu montecarlo tarafından (25.11.2015 Saat 03:32 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme
Reklamlar