Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 21.10.2013, 17:37
Alex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Etiketlendi : 471 Yazıda
Etiketlendi: 7 Başlıkda
Standart Cevap: Kanalının para kazanması devre dışı bırakılanlar ve merak edenler BURAYA

Öncelikle bu konunun kesin çözümünü yazıyorum:

1) Her zaman adsense e bağlamadan para kazanması açık olan 1 adet deneme kanalınız olsun.

2) Misal 500 videoluk kanal sömüreceksiniz, öncelikle deneme kanalınıza karışık şekilde bot ile 20-25 video atıp sömüreceğiniz kanalın 3. Taraf ve Dünya Geneli gibi sorunlu videolara sahip olma oranına bakın.

3) 25 karışık deneme videosu yüklediniz, 5 tane 3. Taraf verdi o risk alınır, 10 tane 3. Taraf mı çıktı başka kanal bakın. Yüklediğiniz deneme videoları kanalın tehlikesi hakkında bilgi verecektir.

4) Her kanalınızı 1 adet maile yönlendirin ve her saat telif 3. Taraf kontrolünü kolaylıkla yapın, 3. Taraf telif vs maili gelince o kanalınıza girin hemen temizleyin o videoları.

Son 1 haftadır herkesin kanalları kapatıldı diyordum ki benimkiler neden hala ayakta meğersem çoğunuz videoları kontrol etmeden kanalınıza zarar verecek şekilde sallıyormuşsunuz.

Ben 1 yıldır bu işin içindeyim yukarıdaki yöntemlerle 1 kere bile para kazanma devre dışı olayı yaşamadım.

Sadece deneme yaptığım adsense e bağlı olmayan deneme kanallarımda devre dışı kalıyordu o kadar.

Bunları uygulamanızı tavsiye ederim.