Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 10.02.2016, 19:14
FatihYT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
T.C. Kimlik Onaylı Sms Onaylı
Üye

Nereden: YouTube
Etiketlendi : 80 Yazıda
Etiketlendi: 2 Başlıkda
FatihYT isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
Hemedo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle İnsan olan herkesi severim ben.
@serkanYT Forumun kurucusu yol gösterici binlerce kişiye el vermiş bi üstad herzaman sever saygı duyarız .
@SameT Youtube da en büyük rakibimdi haberim yoktu skypeda hep muhabbet ederdik bigun anladım esfane kanalın sahibi olduğunu birbirimizin rakibiydik ama kardeşce yükler kazanırdık hatta kendisi ben kazanıyım geride kalmıyım diye bilerek videosunu geç yüklerdi bazen bukadar adamın dibidir işte... dailymotiondada tüyolar verir bana hep ama tutturamadık
Kendisini severim yt dm bitsin bitmesin muhabbetimiz devam

@qwrt123 Oğuzhan arkadaşım mod dostum adamın dibidir bu aralar pek bi sessiz severim kendisini
@memurvadisi1 Ortak sunucu almak için tanışmıştık sonradan muhabbetimiz koyulaştı adamın hası render ustası
@Batman72 kardeşimide severim işi çabuk kapıp boynuz kulağı geçti deyimini söyletmiştir
@daralll Pek bi muhabbetimiz olmasada ben kendinin nekadar iyi birisi olduğunu bilir severim
@YtKoRaY Şuan forumdaysam kendisnin sayesinde çok dürüst iyi kalpli biridir severim kendisini.
@HunterLord Babuşumun yeri ayrıdır
@bysasa Rakip olup dost olduğum bir diğer kişidir severim kendisini yardımseverdir adamın dibidir
@forexim Forumca Half Life oynarken sürekli pustuğum oyundan itibaren tanıştığım kişidir severim kendisini iyi adamdır
@DeviLLe Malum partneri bize duyuran SerkanYT den sonra forumdaki herkese en büyük katkısı olan bencil olmayan yardımsever biridir severim kendisini.
@Incubus Bazı sebeplerden ötürü kızgın olsamda yükselişim kendisinin sayesinde oldu adminlerden sevdiğim tek kişidir.
@fatihbaz Yardımsever bi yöneticimizdir kendisini ve @kkundakcı yı kendi adıma adam kayırmadığını düşündüğümden ötürü severim.

...

...

uzar gider böyle adını hatırlalayamadığım birçok kişi var kusura bakmasınlar

Ha bide banlanmış olan birçok dostum var hepsini severim onlar kendilerini biliyor Azad Özcan Özcan Ersin Mikail Şiyar ...
Usta nickinden dolayı seviyorum seni bende