Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 1.04.2016, 16:36
Net Net isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Etiketlendi : 41 Yazıda
Etiketlendi: 1 Başlıkda

1000$ alacagim var adami keserim 😂 beyler partnerde degil partnere alan kisidede var sikinti oda umursamaz partner firmasida. Umarim aliriz

---------- Spam Engelliyici 16:06 ---------- Önceki Mesaj 16:05 ----------

Alıntı:
kastiro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yasal yollardan bir hak arayabilmeniz mümkün değil novoda kanalım yoktu ama Quiz'e ne yapabildik 18 bin dolarımı aldı Quiz ki benden çok daha fazlasını kaptıran olmuştur Quiz'e eminim ne yapabildiler ben ne yapabildim küfürden başka o yüzden boş konu maalesef. Veya Adsense'ye kim ne yapabildi? Yasal olarak hak aradığın zaman ne diyeceksin benim spam kanalım vardı google yasak koyduğu halde para kazanma açtım ve network paramı ödemedi hakkı mı istiyorum mu diyeceksin adam da diyecek ki google politikasında sen daha para kazanma özelliğini açarken kendime ait olmayan içerikten para kazanmayacağım şartını işaretliyorsun. daha dakika 1 den kaybettin yani yasal olarak değil de işte adamı bir şekilde kandırırsanız falan korkutursanız polis falan bilemiyorum yani polisi örnek verdim ben bir şekil de adamı korkutmanız kandırmanız gerekiyor olay mahkemeye taşınsa adamdan çok siz suçlu çıkarsınız oturun oturduğunuz yerde o yüzden 1-2 aylık paranızı kaptırdınız tamam ama hapise girmekten veya o kaptırdığınız paranın 10 katı para cezası yemekten iyidir. @iwocan konu hakkında en iyi yorum yapNeyseabilecek kişilerden biridir sanıyorum.
Sen degil hub sahibi hakki arayacak. Sen ararsan spammis der para reklamciya iade edilir fakat yine adamda kalmazda kim sikayet edecek

---------- Spam Engelliyici 16:36 ---------- Önceki Mesaj 16:06 ----------

Alıntı:
deeper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
"Contact copyright owners and tell him for remove strike." bunu yaparsan paranı veririm diyo. kanal kapandı diyorum anlamıyor. telif yollayanlara ne yazmam gerekir bilen varmı ?

hangi numaradn mesaj attın