Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 18.04.2016, 13:37
Yasaklanmış

Etiketlendi : 24 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda

Alıntı:
Serdar Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sorunsuz onaysız mail açamıyorum, ne denediysem ne yaptıysam olmadı. 3 Mailden sonrasında telefon onayı istiyor.

Onaysız şekilde mail açabilen ve taktiği vericek olan varsa 500 tane mail açıp teslim edicem.
Görüş sizin tabii saygı duyarım ama kanalların fiyatı belli 1 buçuk 2 tl ye +15 onaylı satılıyor mail açmakta harcayacağınız zaman yerine kanal oluşturmak yeni kategoriler keşfetmek çok daha mantıklı yani 500 tane mail açacağım diyorsunuz 2 tl den desek ki onaysız 1 tl falan anca onaysız en fazla ama ben 2 tl diyorum onaylı mailden sayıyorum 1000 tl yapar bunların da satılmasını bekleyeceksiniz birde buda var günlük 10-15$ kazandıran bir kategori çok rahat 1-2 saatlik arama uğraş ile keşfedilebilir. maili almak daha mantıklı yani ki bakarsınız kategori ararken 10-15$ değil de 100$ 50$ kazandıran bir kategori de bulabilirsiniz buda çok zor bir şey değil olası bir ihtimal ben en kötüsünden 10-15$ dedim ama tabii ki herkes kanal yapabilir kategori bulabilir diye bir şey yok ama eğer yapabiliyorsanız dediğimi düşünebilirsiniz sadece öneri hocam