Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 27.04.2016, 14:59
JiTeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Etiketlendi : 226 Yazıda
Etiketlendi: 8 Başlıkda

Alıntı:
rozetmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aynı kamera bende de mevcut.kullandığın render yazılımını bilmiyorum ama ben adobe premiere de senkron kayması yaşıyorum.öncelikle oyun kaydetme programında sabit fps değerini ayarlaman lazım.ben fraps kullanıyorum ve 30-60 fps de kitliyorum.bu oyundaki ses kaymalarını engeller.sonra senin görüntündeki kaymayı engellemek için ise yapılacak tek şey aiisesoft video conventer ile kaliteyi bozmadan 30 fps ye kitleyip render almak.tüm bu dediklerimi yaparsan senkron problemini halledersin.yine de yapamazsan akşam 8 de sınavımdan sonra seve seve yardımcı olurum sana.

hatanın sebebini merak edersen,senin kaydında sabit fps değeri yok.sen videoyu programa atınca frame frame ayırıyor,belli bir süre sonra frame düzensizliğinden video öne geçiyor.2-3 dakikalık videolarda pek fark olmaz ama 20-30 dk dan sonra işin suyu çıkmaya başlıyor.

bi de bi ara online oyun oynayalım senle,malum oyun kanalın var
Hocam Oyunu Mirillis Action İle Kaydediyorum Video Framrate'si 30'da Görüntüm'de ki Kayma Derken Söyle Hocam Şimdi Facecam ile Oyun Videosunun Kaydettim Başlangıcını Ayarladım Çok Güzel Fakat 2 3 4 5 dk Sonra Benım Facecam Görüntüm Oyunun İlerisin'de Oluyor Mesela Facecam'de 5 Demişim Ama Oyunun Görüntüsün'de Daha O Sahne Gelmemiş Arada Belli Bir Zaman Geçiyor Geliyor . Yani Kısa Ve Öz Söyle Hocam Facecam ile Oyun Başlangıcı Aynı Oynuyoruz Abisi Kanalına Hoş Geldiniz Diye Başlıyor 2 Video ve Görüşürüz Diye'de Bitiyor 2 Video'da Aynı Mikrofon ile Kaydedildi Fakat Facecam Videom Oyun Videosun'dan Daha Uzun Bır Turlu Anlamadım Mikrofon'da Dicem Fakat Action ile Kaydederkne'de c-1u yu kullandım c920 ile kaydederken'de c-1u kullandım yine farklı oldu yıne (

Sen Hocam Su Konuyu Halletmem'de Yardımcı Olda Her Turlu Oynarız