Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 19.06.2016, 19:09
Yasaklanmış

Nereden: Antalya
Etiketlendi : 51 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda
kill19 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
Odline Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Elbette, fiziksel sunucularda proxmox, vmware gibi sanallaştırma araçları kullanarak kendi sanal sunucularınızı oluşturabilirsiniz. Harddisk boyutundan çekirdek sayısına kadar en ince ayrıntıda ayarlarınızı kendiniz yapabilirsiniz sanallaştırma ile, web hosting olarakta kullanabilirsiniz. Kuracağınız işletim sistemine CentOS, windows farkekmeden, panel kurarak sanal sunucunuzu web hosting için kullanabilirsiniz.
wmware ile kendi pcdede yapıyorum 2 windows acıyorum pc kasılmaya başlıyor ... peki ben Dedicated mı almam lazım ? yoksa vds mi ? ıp olarakda illa aldığım şirketinmi vermesi lazım ben kendim ıp alıp yapabilirmiyim ?

bir video seyrettim orada vSphere Client diye bir program ile sanallaştırıyor ve sonra kapatıp uzaktan bağlanıyor ...

---------- Spam Engelliyici 19:08 ---------- Önceki Mesaj 19:07 ----------

Alıntı:
aktifsunucu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet dedicated alıp bu işlemleri kendin yapabilirsin. İhtiyacına göre vds oluşturup istersen web sunucusu istersen up/down istersen render olarak kullanabilirsin.
web hosting için paneli nasıl kuracam hocam ?

---------- Spam Engelliyici 19:09 ---------- Önceki Mesaj 19:08 ----------

Alıntı:
tahir055 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dedicated olduktan sonra ek ip adresi istersin verirler zaten kendin yaparsın ya da vds satın aldığın firma iyise yerine bile yapar
tahir seninle skypeden konuşalım ...