Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 7.07.2016, 00:16
erayaytun1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
T.C. Kimlik Onaylı Sms Onaylı
ME***** AY*****
Üye

Etiketlendi : 4 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda
Standart DunyaBilisim kullanıcısından şikayetçiyim.

Şikayetçi Üye: @erayaytun1;
Şikayet edilen üye: @DunyaBilisim;

Öncelikle merhaba

4.07.2016 sabahı forumda dolaşırken http://www.ytpara.com/e-ticaret/1026...sli-satis.html bu konu ile karşılaştım biraz göz attım ve " Sayfada gezme süresi maksimum 750 saniyedir. Sitenize girecek her tekil hit için ortalama süreyi 750 saniye olarak ayarlayabilirsiniz." yazısını gördüm normalde "adnimo" da reklam veriyordum bu bana pahalıya patlıyordu ve neden olmasın dedım yorumları okuduğum zaman vds ye kursak ne kadar hit gelir 1 günde sorusuna satıcı arkadaş Günlük ortalama 30k diyeyim hocam üstü de olabilir. cevabını vermıştı açıkcası kötü herhangı yorum yapılmadığı için skypeden ekleyip konuşmaya başladım.Arkadaşa parasını yolladım programı vds ye kurmaya çalıştı ancak lısansladığı zaman screen vb tarzı bı hata verdı araştırdığımda Visual Basic yanı programda yazılımsal bır hata olduğunu farkettık,arkadaş ben bir çok kişiye kurdum hatasız oldu sen kendı pc ne kur dedi bende kendı bılgısayarımda ınternet hızı düşük, bu nedenle gelen hit az olur işimi görmez para iadesi istiyorum dedım yok lisansladım kendı bılgısayarına kur farketmez hit düşmez falan dedi eyvallah dedım kurdum bilgisayara, 14:36 da programı başlatıp arkadaşa doğru şekilde mı yaptım dedım evet dedi, saat 17:30 a kadar gelen hit "0" yazdım arkadaşa süreyi kısaltın dedı 90 sanıyeydı zaten daha da kısaltın dedı benım alma amacım 750 sanıyedı zaten dedım benım işime yaramaz yoksa o zaman bekleyin hocam yollasın dedi,kendısıne durumu ızaa ettiğimde bekleyin hocam hit yollanıcaktır diye geçiştirdi ve bu saat oldu hala gelen hit "0". eski konularını ve yorumları araştırınca aynı tarzda bir program olduğunu söylemiş 1-2 kişi o programı vds ye kurdum sorunsuz çalıştı1-2 dakıka içinde hit çekmeye başladı.Yanı kullanmış olduğum vds de bir sorun yok,tamamen sorun programda.6 TEMMUZ Tarihinde arkadaş skypeden ulaştı ve bilgisayara girip programı inceledi denedi kendısıde hitin gitmediğini gördü, programı sılıp tekrar kurdu yıne aynı sonuç.Sorunu çözemeyınce sorun sizde siz birşeyler yaptınız engellediniz, kullanıcı hatası tarzı şeyler söylemeye başladı.Not belgesinden konuştuk tw ile bağlı olduğu için fotoğrafınıda koyayım buraya Mavı işaretli olanlar benım yazmış olduklarım, diğerleri arkadaşın.

Açıkcası programın hatalı olduğunu söylemek yerine sürekli suçlayıcı tavırlarla ben bu zamana kadar 100 kere kurmuşumdur belki bi sizde sorun çıktı

gibi tavırlar sergilemesi açıkcası benım moralımı bozdu, Ben arkadaşın forumdan SINIRSIZ OLARAK uzaklaştırılmasını istiyorum.

Skype konuşmalarını da ekleyeyim buraya ilk baştan itibaren

Reklamlar