Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 9.11.2016, 18:43
suhatuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Nereden: Smyrna - İzmir
Etiketlendi : 324 Yazıda
Etiketlendi: 6 Başlıkda

Alıntı:
Web_Scripti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Arkadaşlar,

Firefox eklentisindeki otomatik kanal eklemedeki takılmalar giderilmiştir. Eski versiyonu kaldırıp yenisini yükleyiniz.
www.videoyap.com/firefox-eklentisi.php

---

Destekde cevap bekleyen soru bulunmamaktadır.

Geç dönüş için kusura bakma abi, dün yazdıgın vakitte büyük ihtimalle rüyadaydım. Sabah isteğin için geç oldu diye dönüş yapmadım. Forumda beni aktif gördüğünüz her anda demekki uyanıgım ve onaylarım demektir. Çünkü her 1-2 saate bir desteğe bakar ödeme onaylarını onaylarım.

Bu toplu videoda youtube un sonra yüklemeyi yap demesinin hatasıdır hocam. 2-3 dk sonra tekrar deneyince hatayı vermez. Sadece türkçeleştirmediğim bir serverım varmış demekki. Genellikle ise eş zamanlı başka bir video yüklemek istendiğinde veya kanalın içerisinde eşleşen v.s. oldugunda youtube bu uyarıyı verdirir.

http://www.videoyap.com/oneri.php

Bölümüne yazarsan sevinirim hocam. Benim açımdan gayet kolay bir işlem fakat öneri sayfasına giripde oy kullanma istatistiğine bakmam gerekiyor abi.Yoksa bencede mantıklı ama genel bir ayar olayı var. (Bazıları bir anda çok kanal ekleyip, sırasını ise kaldıgı yerden devam etmek için kullanıyorda olabilir.)

Edit: kanallarım kısmının en altına isteyen istediği şekilde yapabilir seçimi ekleyebilirim aslında

Edit Edit Edit

@Web_Scripti

Konu suhatuna tarafından (9.11.2016 Saat 19:07 ) değiştirilmiştir.