Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 24.11.2016, 22:05
T.C. Kimlik Onaylı Sms Onaylı
Üye

Nereden: Yapay Zeka Gpt-10
Etiketlendi : 100 Yazıda
Etiketlendi: 2 Başlıkda
Captain Price isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
Katip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yaşadığımız şu fani dünyada yarına çıkacağımız belli değilken 2017 yılını getirmişsin

ikincisi konu açıyorsun iyi hoş güzel fikir alışverişi amaçlı açmışsın ama full soru sormuşsun, hiç fikir verme yok, bazı şeyleri bilmiyor olabilirsin ama hiç denemiyorsun bile armut piş ağzıma düş olayı eskidendi bizim gibi yıllarını verip geceni gündüzüne katarsan hem bir yerlere gelebilirsin bu işte, hem de çevrende sana fikir verecek bir sürü insan bulabilirsin, bu konu için sana nokta atışı yorum yaptım yanlış anlama
Hocam birincisi ne farkederki ha 2016 yazılı olsun yada 2017 yazılı olsun, buna mı taktınız

ikincisi ben sizden önce önce bu işe başladım, sizin üyelik tarihiniz 2014 ben bu forum açılırken burdaydım, emek verme gecesini gündüzüne katma gibi terimleri emin olun sizden daha çok değerini biliyorum

üçüncüsü ben soru sorma anlamında yazmadım, bu konunun ana teması izlenim index konusunda fikir alışverişi tartışma ortamı yaratma,
dördüncüsü terslenecek ne yazdım onuda anlamadım

Ben belki konuda tartışma ortamı olur herkes bişeyler yazar, değişik fikirler ortaya çıkar diye konuyu açtım ama başka şekilde anladınız

@fatihbaz konuyu kilitlermisin