Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 11.01.2017, 04:22
Yasaklanmış

Etiketlendi : 3 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda

Alıntı:
hevalozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba kolay gelsin hocam 27ocak batman-ıstanbul yapacam pegasus mobil şubede fiyat 125tl gözüküyor sizin sitede ise 103tl gözüküyor buda %18-20 indirime deng geliyor.Bileti almak istiyorum ama site ne kadar güvenli olabilir?ayır etten hevale yorumunuz?
Merhaba hocam, şuan turna üzerindeki normal fiyatı 103 tl -%30 fiyatı ise 72 TL yapıyor. Site üzerinden daha önce kendimde dahil olmak üzere birçok arkadaşa bilet kestim neredeyse tamamı seferlerini tamamladılar zaten sitenin TV'de reklamları mevcut. Ek olarak sitenin Hakkımızda kısmını okuyabilirsiniz. > https://www.turna.com/hakkimizda

Alıntı:
wareback Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2 gün önce nerdeydin ya hollandaya bilet aldım 250 tl karım oluyordu bu arada sitedeki fiyatlar da çok iyimiş bu siteyi tuttum ben sürekli yurtdışına bilet alıyorum bundan sonea senin aracılığınla alırım
Selam, ihtiyaç halinde PM ile ulaşabilirsiniz.

Alıntı:
EmreYT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
7:30 da ödeme geçtim hâlâ bilet bekliyorum bakalim
Gecikme için kusura bakmayın, bilgilendirme mesajı telefonunuza gönderildi hocam. Keyifli yolculuklar.

Alıntı:
RAPOTEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Donanımhaber nickin nedir hocam ?

Orada bilet alım satımları yasaklandı. Dolandırıcılık yüzünden ve hava şirketleri olaya el attı miles karttan haksız yere uçak bileti kazananlar yüzünden

Millet uçak biletinin spamını yapıyor
Selam, evet hocam donanımhaber bilet konusunda son zamanlarda katı kurallar uyguluyor aslında bir nevi Yönetim ekibi haklı çünkü maalesef sürekli dolandırma işlemleri oluyor. Nick için PM yolladım.

Konu OnlineTeslimat tarafından (11.01.2017 Saat 04:25 ) değiştirilmiştir.