Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 12.05.2017, 23:45
cosgunum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Etiketlendi : 31 Yazıda
Etiketlendi: 4 Başlıkda
Standart Aylar Önce Kapanan İki Kanalım 1 Saat İçinde Açıldı

Merhaba arkadaşlar...Bugün sabah yaşamış olduğum deneyimimi sizlerle paylaşmak istedim...Belki bir kaç kişinin işine yararsa mutlu olurum...

Durumu şöyle özetleyeyim...Benim yaklaşık 1 ay kadar önce kapanan tamamen özgün, yine yaklaşık 6 ay kadar önce kapanan ve içerisinde başka özgün bir kanalımın sadece 4 adet videosunu paylaştığım 2 kanalım vardı...6 ay önce kapanan kanalıma diğer kanalımdan video attığım için ısrarlı davranmamıştım ve sadece 1 kere o meşhur formu doldurarak itiraz etmiştim ve otomatik olarak olumsuz yanıt gelmişti. 1 ay önce kapanan kanalıma ise yeni kurallar gereği sadece 1 kez itiraz edebilmiştim o da yine olumsuz cevaplanmıştı...Bu kanalım için bir ara tekrar form dodurmayı düşünüyordum...
Bugün sabah başka bir forumda açılan bir konuda arkadaşın biri kanalının kapanması ile açılmasının 15 dk sürdüğünden ve üst üste 2 ayrı mail geldiğinden 2. mailin olumlu olduğundan bahsediyordu...Bende acaba diyerek öncelikle 1 ay önce kapanan kanalım için yukarıdaki itiraz formunu yeniden doldurdum. Aynen arkadaşın konuda bahsettiği gibi önce; şeklinde bir mail geldi. Aradan yaklaşık 10 dakika kadar sonra da; şeklinde 2. bir mail gelerek mutlu sona ulaştım. Hemen peşinden çok da umutlu olmayarak 6 ay önce kapanan kanalım için form doldurup gönderdim. Hemen hemen aynı süreler içerisinde aynı sonuca ulaştım...Bilmiyorum bir tesadüf mü? yoksa youtubenin yeni bakış açısı mı? ya da ne bileyim şu an için var olan bir açık mı? O nedenle sizlerinde şansınızı bir denemenizi istedim...
Şimdi sonuca ulaşırken belki sizlere faydası dokunur diye kanallar arasındaki ortak noktaları yazmaya çalışayım...

**** Kanallar özgün içerik barındırıyordu (Spam çalışmadığım için sonuçlarını bilemiyorum)
**** Kanalların her ikisine de daha önce bir kere itiraz edilmiş ve olumsuz yanıt gelmişti. (Bugün yakın bir arkadaşımın kanalında da denedik ama olumsuz dönüş oldu. Fakat o ilk kez form doldurarak itiraz etti. O nedenle burası önemli bir ayrıntı olabilir. Bu arada sanırım 2. kez itiraz edebilmek için 1 ay kadar beklemek gerekiyor.)
**** Kanallara itiraz ederken Türkçe olarak formu dodurdum.
**** İki kanalda sözde topluluk kuralları ihlali uyarısı nedeniyle kapatılmıştı.

Umarım işinize yarar...
Reklamlar