Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 7.08.2017, 23:22
serhat67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
T.C. Kimlik Onaylı Sms Onaylı
SE***** YA*****
Üye

Nereden: Zonguldak
Etiketlendi : 16 Yazıda
Etiketlendi: 1 Başlıkda

Alıntı:
Crio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
girr bi pstahaneye çırak olaak çalış baklava yada pasta üzerine arkadaşım şuan 2.950 maş alıyo memu ibi lise okumadı

üni oku diyen arkdaşlar bitirince ne olacak _? hiç düşündünüz mü 4 yıl 6 yıl oku elinde bir kağıt parçası tabi dayınız varsa bilemem
Şimdi bu genelleme doğru değil. Bu durum kişiye göre değişir. Şöyle ki, ben şantiye de kalite kontrol olarak çalışıyorum ve 2500 lira maaşım var. Şantiye ortamını bilen bilir. Tatil yoktur izin vardır. İşim gereği belli başlı bir saatim de yok. Gece 11 de şantiyeye döndüğüm günler çoktur. İşin kötü tarafı sabah 8 de yine iş başı yapman lazım. Nitekim hal böyle olunca artan iş temposuyla birlikte eleman ihtiyacı doğdu ve bana yardımcı olmak kaydıyla birini aldık. Oda ben gibi inşaat teknikeri. Ve Çocuk aynen şunu dedi. Başlarım böyle işe 1 hafta sonra çekti gitti.

Şimdi tabi ki iş yoğun hak veriyorum ama insan çalışmak istediği zaman bunu öyle yada böyle yapar. Bu sebeple sadece çevrene bakarak bunu söyleme çünkü birçok kişi rahat işin peşinde. Tatilim olsun iznim olsun param da çok olsun keyfime bakayım. Maalesef artık bu devir de zor bu durum.