Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 20.08.2017, 12:01
Üye

Etiketlendi : 0 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda

Alıntı:
Trainer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bence güzel bir proje olmuş. Anlatım güzel. Belgesel tadında. Reklamları iyi vermişsin videoda Ziyaret ettiğiniz yerlerde ilginç kişiler,mekanlar bulup videolarınızı daha fantastik hale getirebilirsiniz. Başarılarınızın devamını dilerim.
Aslında bu bizim mart ayında çektiğimiz ilk bölüm ve ilk deneyimimiz. Oldukça amatörüz bu ilk bölümde. Şuan 25 bölüm kadar çektik. Eksiklerimizi gördük ve diğer bölümlerde bu eksiklikleri giderdik. Gittikçe daha detaylı ve daha dinamik bölümler çekiyoruz iki kişi. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim

Alıntı:
thnx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
güzel olmuş tanıtım da güzel video içindeki enerjiniz de yüksek ve tabi yol boyunca tır şöförü abilerimizin enerjisi de eklenirse güzel bi proje ortaya çıkar. gayet başarılı tebrik ederim. İlk haftalar daha sık videolar yayınlayabilirsiniz aslında. Abone oldum. Bol şans..

Videoyu bitirdim şimdi. Tır içinden çekim kısa sürmüş onu uzatabilirsiniz.
Tır içi çekimleri diğer bölümlerde uzattık. Bu ilk bölüm ilk acemilik döneimimiz. beğendiğinize sevindim. ikinci bölümü özellikle 31 ağustosta izlemenizi öneririm

Alıntı:
Mehmet4226 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Guzel olmus harbiden video izlerken akti gitti hic sıkılmadım. Aynen devam
İlk bölümden çok umudumuz yoktu kopukluklar var diye, bu bölümü beğendiyseniz diğer bölümler daha çok akacak gidecek. teşekkürler

Alıntı:
VenomS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hocam ben 2 saatte yataktan çıkamıyorum, bu enerji nerden geliyor
Çekimleri ben yapıyorum. Videodaki arkadaş "Ahmet", fazlasıyla enerjik. Zaten diğer bölümlerde de göreceksiniz yerinde tutmak pek mümkün değil