Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 4.09.2017, 00:56
doganyldz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Nereden: Chicago to Sefaköy
Etiketlendi : 41 Yazıda
Etiketlendi: 6 Başlıkda
doganyldz isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Kanalın videolarını ben hazırlıyorum. Gürhan abiyle çok uzun zamandır çalışıyoruz bu kanaldan önce de çalışıyorduk. Kanal gerçekten çok güzel izlendiği zamanlar da oldu kötü izlendiği de. Bu kategoride çalışanlar bilir benim çok müşterim olduğundan biliyorum durumu. Günlük olarak fazla video atıldığı için yotuube sırayla kanalları önerilene sokuyor. Çünkü Youtube un belli bir hacmi var ve bu hacmi dağıtmaya çalışıyor tüm içerik üreticileri denemeye gayret ediyor.Gürhan abiye baskılarım sonucunda ilgilenmesi gerektiğini söylemiştim kanalla ilgilendi trende de soktu videoları o dönemde ama sonra yine zamanlayıcıyı kullandı maalesef . Kanalla ilgilenilmesi gerekiyor. Gürhan abinin işleri çok yoğun olduğundan dolayı günde girip video upload ı zor geliyor. Zamanlayıcı kurup bırakıyor youtube da ilgilenilmediğini anladığı için kanalla önerilene az giriyor son günlerde olan bu. Ve gerçekten proje değiştirmeye yönelik çalışma yapalım dememe rağmen aynı içerikten aynı projeden devam ettik. Kanal yine izlendi devam ettikçe onda sıkıntı yok zaten haziran ayından anlaşıldığı üzere iyi kazanıyor belli aylarda. Minimum 1500 lira kazanan bir kanal için 20 bin lira çok değil. Kanala farklı tarzda videolar da atmak gerekiyor sadece ilgilenmek gerekiyor etiketlere özen göstermek gerekiyor . Alıcıya hayırlı olsun şimdiden gerçekten çok güzel kanal. Araba borcum olmasa ben alıcaktım kendisinden.