Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 26.11.2017, 11:55
medcezir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
T.C. Kimlik Onaylı Sms Onaylı
Üye

Nereden: Bafra
Etiketlendi : 40 Yazıda
Etiketlendi: 5 Başlıkda

Alıntı:
samet142 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar forumda bilenler bilir beni önceden güzel işler yapıyorduk bu yaşıma rağmen iyi miktarlar kazanmıştım lakin okul nedeniyle 2 yıl boyunca ara verdim ytye zaten ben bıraktığımda da can çekişiyordu.Şükürler olsun ki istediğim yer olan Hukuk fakültesini iyi bir devlet üniversitesinde kazandım.Şuan geri döndüm maddi olarak rahatlamam lazım lakin biraz araştırma yaptım yeni adsense olayları vs olmuş.Elimde şu an sadece 1 tr pinli adsense ve 300-400tllik yatırım amaçlı para var.Sorum şu sizce geri dönüp bot ve videonti alıp spam mı yapayım yoksa boşver youtubeyi okuluna bak artık youtubeda para yok mu dersiniz? Önerilerinize açığım ne yapmam gerektiğini cidden bilmiyorum örneğin 10 k onayı da geçmiş onu nasıl hallediyorsunuz farklı ülkeden nasıl adsense alıyoruz vs yardımcı olursanız sevinirim.
@fatihbaz @Psi @baskanorhan sizlerden de öneri bekliyorum
Kardeşim al eline telefonunu şimdiki gençler dandik telefon pek kullanmıyor,1080p çekim yap, telefonun iyi ise 4k çekim yap 4k çekim yoksa 4k ya dönüştür videolarını öyle at,senin asıl sorun şu ne yapabilirim? 5 kanal yap (özgün) zamanla hangisi daha çok talep görmüş hangi kelimelerden hit gelmiş kimlerin videosunun altına önerilenlere düşmüşüm ona bakarım yoluma devam ederim,bu arada okulunu ihmal etme en kötü şartlarda 5 yılda bitir daha fazla uzatmak hayatından çalar başarılar.