Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 8.12.2017, 19:34
BOZGUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Etiketlendi : 28 Yazıda
Etiketlendi: 4 Başlıkda

Alıntı:
memurvadisi1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Facebook vs gibi yerleri kuranlara soruyorlar, ne için bu projeyi yaptınız para için felanmı.
Söyledikleri şu para bir amaç olamaz sadece daha sonraki aşamada düşünülmeli.
bir işi para kazanacağım umuduyla yaparsanız o işten başarı beklemeniz oldukça zordur.
önce iyi hizmet verin başarıyı elde edin daha sonra para zaten kazanırsınız.
Yorumunuz için teşekkürler. Sitenin aktif olabilmesi için elimden geleni yapacağım. Şuanda proje sadece başlangıç aşamasında. Bu aşamadayken sizlerin yorumlarını alarak ilerlemek istedim.
Alıntı:
Furkan Akman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle hocam, forum işi artık çok zor sağlam bir ekip olması lazım. Ayrıca domain ücretsiz böyle bir projede ilk ekip oluşturulması ve ücretli domain ve host diyorum. Tabi bunla bitmez bana sorarsanız forum işi artık çok zor ve yapılmaz onun yerine blog açıp bi konu üzerine yazılar yazsanız daha iyi olur.
Domain ücretsiz ancak hostun ücretsiz olduğunu nerden çıkartıyorsunuz hocam? Alan adının pek önemi yok bu projemde. Hit kaynağım Google olmayacak çünkü sayın hocam.
Kullanıcıları sitede tutabilmek için kolay yoldan forum kurmayı tercih ettim. Aynı zamanda MMO kitlesi (Metin2, Knight, MineCraft vb.) forumda vakit geçirmeyi seviyor. Bu sadece projelerimden bir başlangıç. Blog açmayı da düşünüyorum. Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Konu BOZGUN tarafından (8.12.2017 Saat 19:40 ) değiştirilmiştir.