Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 22.12.2017, 22:10
Berat06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Nereden: Afghanistan
Etiketlendi : 20 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda
Berat06 - İCQ üzeri Mesaj gönder Berat06 - AİM üzeri Mesaj gönder Berat06 - YAHOO üzeri Mesaj gönder Berat06 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Günde 1000-5000 Arası Bedava Satoshi

Evet arkadaşlar. Bu tür konuları gördüğüm için, bende sizinle bir seri bedava Satoshi kazanabileceğiniz siteleri önermek istedim.
Bugün önereceğim siteden ÖDEME ALDIM. Resimlerini aşağıda paylaşacağım. Öncelikle site adresinden başlayalım.

REFERANS LİNK (reften üye olursanız katkınız olur) - refsiz
Siteye girdiğiniz zaman, üyelikle uğraşmadan direk olarak FACEBOOK hesabınız üzerinden bağlanıyorsunuz. Maile onay gelip gelmediğini hatırlamıyorum. Kontrol edersiniz. Ödeme gelince mail geliyor ama...
Siteye girdikten sonra ilk yapmanız gereken, cüzdan girmeniz.. Cüzdan için Coinbase kullanıyor site.
REFERANS LİNK (reften üye olursanız katkınız olur) - REFSİZ
Coinbase'ye düzgün şekilde üye olmak gerekiyor. Yani şifrenizi falan unutmayın, işte mailiniz kullandığınız mail olsun. Çünkü burada ki maili digitalartistsonline ekleyeceğiz.
İki siteye üye olduk... Şimdi kazanç kısmına ve ayarlara gelelim.
ANA SAYFA GÖRÜNTÜSÜ -DASHBOARD

Yukarıda ana sayfanın nasıl göründüğünü gördük... Kazanmaya başlamadan önce ayarlamıza devam edelim....
SETTING GÖRÜNTÜSÜ

Arkadaşlar setting'e bastıktan sonra, Coinbase üye olurken kullandığınız mail adresini giriyorsunuz. Hepsi bu kadar başka bir ayar yok.
ÖDEME SAYFASI - RESMİ

Yukarıda görüldüğü üzere, aldığım ödemenin bilgisi mevcut.
COİNBASE GÖRÜNTÜLERİ
Bu kadar işlem yaptık, şimdi paraları görelim..

Yukarıda ki iki resimde COİNBASE'den aldığım görüntülerdir. Çok anlatacak bir durum yok.
ŞİMDİ NASIL KAZANACAĞIMIZA BAKALIM...
DİGİTALART Ana Sayfasının alt kısmında aşağıda ki bölüm var.

--------------------------------
Sitenin ismine yada en sonda bulunan BAĞLANTI kısmında, sağa tıklayarak yeni sayfada aç diyoruz.
Siteler açıldıktan sonra, sitelerin alt kısımlarına gelerek, aşağıda bulunan resimde ki gibi kutuyu buluyoruz. (SİTELERİN NERESİNDE OLDUĞUNU ANLATACAM)

Direk olarak sayaç çalışmıyor. Öncesinde güvenlik kutusu geliyor, işte resim seç falan olayı yanii...
Ardından bu sayaç dolduktan sonra aşağıda ki resimde ki gibi oluyor..

Claim My Reward dediğiniz anda, artık kazandığınız hesabınıza geçiyor...
DİKKAT ! eğer son kez işlem yapıyorsanız, yani yarın kalkar devam ederim diyorsanız, mutlaka gelen güvenlik kısmını doldurun. Çünkü o kısmı doldurmadan satoshii hesaba geçmiyor.

-------------

SİTELERDEN NE KADAR KAZANACAKSINIZ ?
paidbooks.com 5 dakikada 1 maksimum 150 satoshi. Ortalama verdiği 40 - 60 satoshi (ortalamam 50) Bu sitede sayaçı bulmak için, herhangi bir kitabın sayfasına geçiyorsunuz. Yani alt sayfada bulunuyor sayaç.
tubers.tv 10 dakikada 1 maksimum 720 satoshi.. Ortalama verdiği 50 - 80 satoshi (520 kazandım en fazla) Bu sitede her hangi bir videoyu tıklıyorsunuz. Video otomatik çalışmıyor.
blockchainstats.org 5 dakikada 1 maksimum 700 satoshi.. Ortalama verdiği 30 - 50 satoshi Bu sitede direk ana sayfada sayaç ve ayrıca alt sayfalarda da var.
gameofweightloss.com 5 dakikada 1 maksimum 170 satoshi.. Ortalama verdiği 40 - 60 satoshi (ben genelde 80-90 satoshi alıyorum) Bu sitede direk ana sayfada sayaç ve ayrıca alt sayfalarda da var.
daliengames.com 10 dakikada 1 maksimum 540 satoshi.. Ortalama verdiği 40 - 60 satoshi (ortalamadan şaşmıyor) Bu sitede direk ana sayfada SAĞDA sayaç ve ayrıca alt sayfalarda da var.
abitofnews.com 5 dakikada 1 maksimum 160 satoshi.. Ortalama verdiği 30 - 50 satoshi (ortalamadan şaşmıyor) Bu sitede sayaç konuların altında... Ana sayfada yok.
Sayacı çalıştırmak için, mutlaka arayın bulun. Sitenin en altına kadar inin, sayaç çalışmaya başlasın.

Bu sitede geçen hafta 3 tane daha reklam veren vardı ama onlar şuan yok. Yani burada daima siteler geliyor gidiyor. Ayrıca bitcoin ne kadar yükselse de, verdiklerinde çok büyük oynamalar olmuyor.

Siteler açık durdukça sayaç çalışıyor. Daima yeni sayfalara geçmenize gerek yok. Öyle bir şartı yok sitenin. Tabi ben girdiğim zaman başka sayfaları açıyorum.

Günde bu işlemi 10 kere yapsanız ve her seferinde ortalama site başı 40 satoshi desek x 6 = 240 satoshi yapar. Günde 10 kere ise 2400 satoshi yapar... Hiç işlem yapmayan arkadaşlar bile bunu rahatlıkla toplar, emek verenler ise 3-4 günde bir ödeme alırlar.

Elimde bu tarz site çok... Gelen taleplere, aldığım referans sayısına göre yeni konuları da açabilirim.
Hayırlı ve bol kazançlı günler dilerim. kaynak

DİPNOT: game of weight loss OLAN SİTEYİ AÇMAYIN CPU KULLANIYOR..!

Konu Berat06 tarafından (7.01.2018 Saat 21:52 ) değiştirilmiştir.
Reklamlar