Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 30.12.2017, 22:45
Yasaklanmış

Nereden: İstanbul
Etiketlendi : 2 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda

Alıntı:
HancheR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
offf bunu duydum dahada tırstım biz oraya deli cesaretiyle gittik ormandan 5 kilo metre içeri girdik ortalarındayız arkadaş seslerden sonra jandarmayı arıcaktı gece 1,30 gibi arasa bile jandarma oraya çok zor gelir o saatte hatta gelemez sabah gelirlerdi bi benzeri olmuştu daha açık bi alanda olmuştu hemde ben tuttum aramasın arasa sabah jandarma bulunca bizi ikimizede 1,5 1,5 ceza kitlicek . gece akarsudan şapır şapır sesler geliyo hayvanlar su içiyo ayının yürüdüğünü hissettik bildiğin bi yürüyüşü var yer tir tir titriyo artık kaç kiloysa bize saldırmasın diye tüpü açtık bağararak felan konuşuyoz savunmamız bir kör bıçak ve çakmak sadece xd sabah yukarı çıkarken yukardaki insanlar ayı gördüğünü söyledi zaten

---------- Spam Engelliyici 20:36 ---------- Önceki Mesaj 20:33 ----------

bu video temmuzdan kalma ve şuanda sen ayıları 6 ay boyunca uyuyomu zannediyosun
kışın beslenme olanakları düşük vucut sıcaklıgını koruması gerekli bunun için ortada avanak avanak gezip enerjilerini harcayamazlar uykuya çekilirler tabi yavruları var ise 10km oteden senin icin uyanabilir orası ayrı