Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 5.01.2018, 22:39
Üye

Etiketlendi : 1 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda
Smile Özgün Müzik Kanali ve Soundtrack Meraki Olanlar

Merhaba YTPARA'nın değerli forum üyeleri.Öncelik olarak kendi canım kadar sevdiğim ve 4 yila yakın bi süredir muhabbetimiz olan (@Incubus) Onur Kardeşim'e Teşekkür Ediyorum.Benım Her Zaman Yanımda Olduğundan dolayi...

Youtube Kanalim'da 2014'den beri Müzik Çalışmalari Yapıyorum ve (Avrupa'da Prodüktörlük Yapiyorum) Plaket almiş bir yapimciyim Türkiye İle Pek Alakam Olmasada Yinede Arada Bir Çalişmalarim Oluyor.

Türkiyede TRT1 Diriliş Ertuğrul 4.Sezon Dizine Müzik Yapmiştim,Bağzi insanlar ordan'da tanıyabilirler. Yada hiç tanımayanlarda çıkabilir

(Müzik Meraki Olan Arkadaşlar varsa Kanalima Bekliyorum) Önemli olan kanalima abone olmaniz değildir.En azından göz gezdirin bu benim için yeterlidir

İsteyen Olursa Herkesin Kendi Kanalina Özgün Kaliteli Aranje Yapılmiş İntro'suna koyabilecek, Epic Film SoundTrackler Yada Vlog Tarzi Videolarina Müzikler Hazirlayabilirim Ücret için Mesaj Atabilirsiniz.

NOT: Bir Kaç Film'e daha soundtrack yapmiştim fakat onlarin telif haklari olduğu için sadece şirket yayınlayabiliyor.Bu Yüzden Onlar Kanalim'da bulamayabilirsiniz.

Youtube Kanalim Trap Mixler:

Youtube Kanalim Beatlerim:

Youtube Kanalim Mix ve Mastering Eğitimlerim:

TRT1 Hazirlamiş Olduğum 4. Sezon Soundtrack Link:

Reklamlar