Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 8.06.2018, 13:18
T.C. Kimlik Onaylı Sms Onaylı
ER***** Tü*****
Üye

Nereden: izmir
Etiketlendi : 11 Yazıda
Etiketlendi: 3 Başlıkda
eray70 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Talking

Alıntı:
kill19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Her kanalina farkli adsense ac her adsende 1 kanal olsun yapacagin her dil icin yeni adsense ile yuru bukadar heyecan icinde olmani yasina veriyorum kazancini bu sekilde soylersen cok sorun yasarsin kesinle kazancini soyleme hatta bu islerden bahsetme kimseye parayi hep ailen veriyormus izlenimi ver insanlar oyle kindar insanlar varki kanal falan kalmaz ortada telif atarlar....
Yt ye guvenip sakin borc alma herzamab 1 ay geriden git yani bu ay kazancini bu ay kazanmis gibi gorme onumuzdeki ayin kazanci gibi gor 1 ay geriden seyret... Kenara para at herhangi bir sorunda en az seni 6 ay idare etcek para guvencen olacak ve ona dokunma birikin hesabinda dursun...bu sitede bunlari yapmayim sorunlarda yikilan cok kisi gorduk.

Tekrar diyorum her kanalin icin yeni adsense ile yola devam et yoksa quiz vakalari gibi vakalalar yasarsin eskiler bilir... Bir kanalina adsensene birsey olursa diger kanalini actirana kadar diger adsenselerden kazanc devam eder....
Okuyorsan okulunu aksatma ve ailene sakin ama sakin kazancinin verdigi cahillikle karsi gelme ....

!!! mobildeyim !!!
sence ben ne yapmalıyım