Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 8.06.2018, 19:29
ripdimebag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Etiketlendi : 134 Yazıda
Etiketlendi: 2 Başlıkda

Alıntı:
knylmz123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2014-2015 arası oyun videolarından 150tl gelir elde ettim. Kanalım telifden kapandı. 200 sınırından dolayı parayı çekemedim. Oradaki para hep aklımda kaldı. Peşini bırakmadım 1k aboneli kanalımı 2018 nisan ayında 4 sene sonra açtırdım

Bu 4 sene içerisinde farklı kategorilerde kanallar açtım hiçbiri tutmadı veya kapandı. Ama adsense sağlam yani her ay 1-2 lira gelirim de olsa sorunsuz eklendi. 175 lira kesinleşen bakiye oldu ama yine çekemiyordum.

Banı açılan kanalla Nisan ayında yeni bir kategoriye girdim. 7 gün boyunca günde bir video attım. İzlenmedi, video atmayı bıraktım. Aradan iki hafta geçti. İçlerinden bir video patladı. 15 lira 30 lira 200 lira 400 lira günlük kazançlara çıktı daha kanalın üçüncü haftasında. Hemen sevinç çığlıkları attım başladım günde üç video atmaya Eski tarihli kanal bereketli çıktı vallahi. Her gün bir videom önerilenlere giriyor bok gibi para yapmaya başladım. Bir ayın sonunda Türkçe içerik 6k aboneyle günde 200k saatte 10k izleniyorum. Az bilinen bir içerik olduğu için pazar boş.

Son 7 günlük kazancım 2.500tl. 19 yaşında öğrenci kardeşiniz için çok iyi para. İlk günler sevindim ama artık günlük 400 yerine 350 gelince sinirleniyorum. Aslında bu işe ayda 500 lira gelse yeter gözüyle girmiştim. Anlayacağınız açgözlülüğüme yenik düşüyorum. İşin iyi tarafı arkadaşıma 50 lira verirse kanala ortak olarak girme sözü vermiştim güvenip girmedi iyi ki girmedin kardeşim

Hem yurtdışı kurlarından faydalanmak hem elimdeki diğer boş kanalları değerlendirmek için yabancı pazarlara göz attım daha oralarda bilen yapan pek yok son yapan hint arkadaş bir yıl önce bırakmış. Her dilde yapılabilecek içerik olduğu için her ülkeye girebilirim elimde 3 boş kanal var adsense ‘ime bağlı.

Sizce nerede durmalıyım ya da durmalı mıyım elimizdekinden de olmayalım biri gümlerse? Yani aylık gelir ne kadar olmalı sizce? Ya da gittiği yere kadar götüreyim mi bu içeriği her dilde? Dediğim gibi ben 500 lira için başladım bu işe aylık 5-6k gelmeye başladı daha da artıyor önerileri bekliyorum.
videolar sana ait degılse vur kaç yap,
bende bir zamanlar artık zengınım dıyordum,2-3 ay araba arastırdım,sonra bı baktım kanal gumm,yutkundum sonra saçlarım dokulmeye basladı,
şimdi işsizim
yakında kapanır dostum kanalın,