Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 13.06.2018, 15:00
fatihbaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Süper Moderatör

Nereden: Erdemli / Mersin
Etiketlendi : 1491 Yazıda
Etiketlendi: 17 Başlıkda
fatihbaz isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

binlerce kanalım oldu ytde,kanal açıklaması ve etiketi hayatımda kullanmadım.görüntü olarak hoş durmadıgı için resim işlerini hallederim mesela ama onunda seo ile filan alakası yoktur heralde aynı şekilde,yukarıdada dedigim gibi asla videolarda açıklama yada etiket kullanan biriside olmadım.çok nadir olarak yt to yt yaptım,ben daha çok kendim render alan birisiyim.yt to yt yaptıgım kanallarda bazen gözümden kaçıyor,etiketler yada açıklama geliyor mesela.görürsem siliyorum onları,eklemek bi tarafa...izlenimle alakalıda asla sorun yaşamadım bu yüzden.kısa sürede çok izleniminde farklı sebepleri olabilir.adam önerilenlere çıkma yöntemi biliyordur,sahte hit almıştır,web sitesi yada facebook sayfası filan vardır....kendi denemelerimde gördügüm,içerikle çok alakalı bide.ben dizi-film çalışan birisiyim mesela.1 haftada milyonlarca izlenim aldıgım çok içerik oldu.bagzı içeriklerde mesela sıfırdan bi kanal yapardım,dedigim gibi en ufak bi etiket-açıklama filan olmadan.24 saat sonra en az 100 bin izlenimi geçerdi.o içerige aç bi kesim vardı.yani biçok sebebi olabilir....