Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 16.06.2018, 22:43
TolgaDemo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Nereden: İstanbul
Etiketlendi : 68 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda
TolgaDemo isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
Web_Scripti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Videoyap.com

Üyelik alımı kapatılmıştır, sadece aktif veya pasif üyeliği bulunan üyelere hizmet verilmektedir.

Bedava Kredi Kampanyası!

Normalde kampanya yapan bir kişiliğim yoktur. Çünkü kampanya yaptığımda geçmişte alanların ne suçu vardır diye düşünürüm.

Bu nedenle bu kampanya'yı geçmişte alanlarda gelecekte alanlarada uyguluyorum.

2017 Yılı içerisinde Videoyap.com'a ne kadar ödeme yaptıysanız, rakamlarını toplayın.

2017 Yılı içerisinde Ozgunvideo.com'a ne kadar ödeme yaptıysanız, onun da rakamlarını ayrı olarak toplayın.

Düşük olanın miktarı ne kadarsa o kadarlık ozgunvideo.com hesabınıza kredi olarak ekleyeceğim.

Örneğin ;
Videoyap.com : 225 TL
Ozgunvideo.com : 100 TL

olarak 2017 yılı içerisinde ödeme yaptınız. Bana belirteceğiniz ozgunvideo hesabınıza kredi olarak 100 TL yükleyeceğim.

Kampanya Geçerlilik Tarihleri ve Ödemelerin Yapıldığı Geçerlilik Tarihleri: OzgunVideo Açılış Tarihi(01.01.2017) - 31.03.2017

Amaç : Açıkcası zarar edeceğim bir kampanyadır, fakat ozgunvideo.com'u hızlı büyümesini sağlatacak kampanyadır.
Normal üyeler bir günde maksimum 2000 (Server durumlarına göre limit değişir) video yükleyebilmektedir. Siz bugün 2810 adet video yüklemişsiniz

Hoc bi video yuklemedim ama boyle bi hata aliyorum neden acaba