Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 22.06.2018, 01:13
Onaysız Kullanıcı

Etiketlendi : 0 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda

Bende [email protected] adresinden yanıt bekliyorum.İnşallah güzel bir yanıt gelir..

Alıntı:
Xformen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar merhaba,

Özgün veya spamden kanalı kapanan kanallar itiraz metni dışında aşağıdaki mail adreslerine boşuna mesaj yazmasınlar.

[email protected] (100K abone veya 400K izlenme süresi olanlara özel destek)
[email protected] (Para kazanmaya başlayan herkese)
[email protected] (Kanalı olan herkese açıktır.)

Bizzat [email protected] adresinden gerçek bir insan ile görüştüm.Bana durumu detaylıca anlattı.Kapanan kanallar için bir şey yapamadıklarına gerçekten ikna oldum.Sadece kanalın hangi durumdan kapandığını kapalı bir şekilde söyleyebiliyorlar.Spamden kapandıysa tam içeriğini söyleyemiyorlar.Bize verilen bilgide bu kadar , ayrıntılı bilgiye ulaşamıyoruz diyorlar."I do not have any more information at this point."
Yani diyeceğim şudur ki 15 günde bir itiraz atmaktan başka bir şansınız yok. [email protected] adresi aynı şikayet üzerine 2.kez cevap vermiyor.Fakat eğer sizde [email protected] adresi açıksa bizzat gerçek kişiler ilgileniyor.Şansınızı denemek istiyorsanız kaba bir dil kullanmayın.Youtubenin saçma sapan algoritması yüzünden çalışanlara hakaret etmemek gerek.

İtiraz metni yollarken suçsuz olmadığınızı kanıtlamaya çalışmayın.Youtubenin hata yaptığını , sorunun onlarda olduğu üzerine yazı yazın.