Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 18.07.2018, 04:06
Üye

Etiketlendi : 2 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda

Alıntı:
mehmet.mania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam bizim konumuzdan banlanmıştı banlandıktan sonra da böyle şeyleri yapması demek ki alın terinden çok daha kolay para kazandırıyor. verdiği bilgiler ücretsiz olarak forumda zaten var. Buna rağmen bunları eğitim diye satıp üstüne bir paralı kanal diye satıp tekrar tekrar dolandırması herhalde alın terinden çok daha kolay geliyor ve yasal olarak bir şeyler yapılmasını gerektiriyor. Bunun için gerekli bir şey varsa yaparım bunun dışında bu tür mağdurlar lütfen biraz zahmet edip uğraşın bahanelere sığınmadan sadece kendiniz için değil toplum için de gerekli bir adım atın bir şeylerin gelişmesi için. Ben savcılığa verdim. Dosyayı sorgulattığımda bir şey yoktu. Şimdi gidip tekrar soracağım. İşveren işçisinin hakkını yer ürün satan küçük esnaf vatandaşın hakkını yer insanların parasını almak isteyen özel sektör insanın hakkını yer. bu tür caydırıcı cezalar gelişmezse sonuç çiftlik bank gibi olaylar ile son buluyor. Bana dokunmaz demeyin size dokunmazsa çocuğunuza dokunacaktır. Kusura bakmayın çok doluyum.
Sanırım son olarak bana oldu olan fakat bu işin peşi bırakılmıck hocam dediğiniz gibi bugün siz ben yarın başkası önü kesilmeden arkası gelicek o yüzden saolun hakkımızı arıcaz hocam merak etmeyin

Konu yasinsir tarafından (18.07.2018 Saat 04:11 ) değiştirilmiştir.