Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 8.10.2018, 01:48
FatihMurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Nereden: Kayseri
Etiketlendi : 13 Yazıda
Etiketlendi: 1 Başlıkda

Alıntı:
robinex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
daily partnerde gözüksede eğer kazanç sayfasında veri yoksa ve ödeme bilgisi ekleme ekranı hata veriyorsa sorun var demektir. Bende de aynı şekilde partnerden çıkarılan kanallarım yarı yarıya bu şekilde. ve özellikle mail adreslerine bakarsanız eğer stem digital partnerden çıkma mesajı geldiyse o kanal normal çalışmaya devam ediyor ama partnerden çıkış için herhangi bir mail almadıysanız o kanal partnerden çıkmış ama kazanç kısmı gözükmüyor kısacası çöp haline gelmiş demek oluyor. çünkü freedom dan çıkarılan bir kanalımda aynı şekilde oldu. dailymoiton a mail attım sorunyok deyip cevap yollamışlar
hımm, mailleri kontrol edemiyorum çünkü webmail den açmıştım hesapları sunucu değişince yeniden aktif etmedim mail adreslerini.Atılan kanallarda sorun yok derken creators network'dan atılan kanallarda ödeme yöntemi sayfasını bırakın partner sayfasına girilmiyordu onun için şimdiki olay daha ılımlı gelmişti, neyse o konuya çok takılmıyorum açıkçası zaten güncel çalışıp son 2 aydır steem'e bağlı kanallara video yüklemede yapmıyordum yani boş kanal gibi duruyorlar, tek kötü yönü 1 aydır açtığım kanallar hep sıfır çekiyor, bundan para kazandırmasada sıfır çekmeyen kanallar bile kıymetli olacaktır.