Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 26.10.2018, 18:26
Üye

Etiketlendi : 2 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda

Alıntı:
baris13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Senin kokun baştan belliydi de kendini kurtarmak için kıvranmışsın şimdi.

Bak ben sana birazcık insanlık öğreteyim. Allah'ın gözünde herkes eşit.

Mesajında demişsin ki bana ''kendini bu kadar üstün görme''

Ama toplam 100 kelimelik 2 mesajında bana tam 3 KERE

''ayrıca kimsin ki sana çaba harcayım'' , '' sen kimsin ki '' , ''kimsin ki sen'' diye hitap kullanmışsın.

Bu bastırılmış ego ve özgüvensizlik kelimeleridir. Ben kimseyim, kimsenin de gözünde bir yerlere gelmek için uğraşacak kendimi senin gibi ''ÜSTÜN GÖREN'' biri değilim.

Önce kendinle çelişme, insanlıktan nasibini al. Sonra kıvırmaya ve ya ben o anlamda dememiştim demeye başlarsın.

''sen kendi yönteminle kaç kişiye çıkarttın bi söyle bakalım'' demek de karalamanın alasıdır. Haberin olsun.

Allah'a emanet, umarım bir şeyleri öğrenmiş olur ve bu yazımdan kendine ders çıkartır iç hesaplaşmanı yaparsın.

Klavye bordo berelisi ne demek bilmiyorum ama kullandığın tabirlere göre asarım keserim diyen taraf sensin, kendi kendine bir mesaj içinde 2-3 kere çelişkiye nasıl düşüyorsun bunu da anlamak mümkün değil.
Boş yapıyorsun sen boş. Benim sorum orda belli konu altına capari nickli üye de anlamış ki sorumu ne demek istediğimi yazmış. Sen anlamadıysan dersin ki anlamadım. Tam olarak ne soruyorsun dersin. Kendin yaz çiz sonra son bono korolodon niye soru sordum diye. Cidden tuhafsınız ya. Allahtan kitaptan yalandan dem vurana bak. Daha ilk mesajında yarattığı kulu hakir gör. Yok anlamanda mı sıkıntı var. Belki var sana ne. Kendin ne dediğini bilmiyon gelip alimlik taslama. Kendi kendine kurulup gelip ona buna bulduğun jargonla film yapma. Neyse bundan sonra yazsanda cevap vermeyecem zaten.