Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 6.12.2018, 07:21
fatihbaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Süper Moderatör

Nereden: Erdemli / Mersin
Etiketlendi : 1491 Yazıda
Etiketlendi: 17 Başlıkda
fatihbaz isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
JiTeM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Blog degılde bu pinterestten nasıl para kazanılıyor ben anlayamadım onu da anlatırmısın
pinterestden para kazanılmıyor aslında.pinterest dediginiz yer bi hit kaynagı hocam,sana direk para vermiyor yani.mesela resim agırlıklı siten varsa pinteres,instagram dan kendi sitene hit çekebilirsin.1-2 kişi pinterestden para kazanıyorum dedi diye insanlar kaç yıllık pinterestin yeni bişey yaptıgını,facebook-yt-dm gibi para verdigini sanmaya başladı resmen bi arkadaşım instagramdan sitene öyle bi hit çekiyor mesela,ben 5-6 yıldır pinterestden resim agırlıklı sitelerime hit çekerim ama bu adamın çeyregi etmiyor benim hitim.

beni tanıyanlar bilir ki mesela bende dmden para kazanmak için facebooku çok kullanıyorum ama pinteresde bisürü aktif,binlerce takipcili hesaplarım dm konusunda işe yaramıyor.yazı agırlıklı siteye yaramaz pinterest,video sitesine yaramaz,resim çoksa sitende ona yarar sadece.

ama tabiki bide şu var,sen şimdi açtın bi pinterest hesabı attın sitendeki resimleri oraya,2 günde ytden aldıgın gibi kolay hit/para almayı beklersen yandın.takipcin yok,abonen yok kim nasıl gelecek sitene...kısacası abone çekmeyi bilmezsen günde 3-5 kişinin gelmesi ugraştıgına degmez.reddit sitesini türkiyede kullanan çok yok mesela ama reddit kadar sitelere bol hit gönderen 1 tane daha site yok resmen.ama tabi yöntemlerini bilmek gerek,ben henüz çözemedim ama 1 aylık sitesiyle redditden günde 150-200$ kazanan bi adamla görüştüm geçenlerde.girip bizzat baktım teamdan adamın kazancına,adam para basıyor resmen ama benim genel olarak sitelerle,bu tarz işlerle alakalı bilgim çok daha iyi olmasına ragmen bunu yapamıyorum.çünkü redditden hit çekmeyi bu adam çözmüş,ben henüz çözemedim.işte önemli olan bu

edit : ufak bi öneride bulunayım bu arada.eger gerçekten para kazanmak istiyorsanız sadece ama sadece 1 tek şeye yönelin,ürün satışları.bakın,yıllardır yabancı arkadaşlar sürekli konuşuruz skypeda filan,forumlarda bakarım ve bizim gibi işlerle ugraştıklarını hiç görmiyorum.çok para kazananlardan bahsediyorum tabi...adama diyorum işte ytden ayda 2k$ alıyorum diye,yt üzerinden nereye hit çekiyorsun,ne satıyorsun diyor.dmden para kazanıyorum diyorum,hangi firmanın aff işini yapıyorsun diyor.adamların çogu yt,dm,web adsense gibi şeylerle ugraşmıyor çünkü paranın hası affde.

bizzat kendime ait bi siteden örnel vereyim.ytden filan daha önce bi sitem vardı,kadınlara yönelik bi moda sitesi.günde 20 kişi girmezdi siteye ama ayda 1000tl rahat para kazandırırdı bana.bi reklam firmasının çantalarını filan satardım oradan,bu para ordan gelirdi.sitede adsense de ekliydi,verdigi para yılda 20tl ancak ederdi kesinlikle bırakın şu dmyi,ytyi,bilmem neyi.gerçekten para kazanmak istiyorsanız affliate işini araştırın,onu yapabilirseniz sırtınız yere gelmez.

Konu fatihbaz tarafından (6.12.2018 Saat 07:42 ) değiştirilmiştir.