Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 6.12.2018, 11:38
fatihbaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Süper Moderatör

Nereden: Erdemli / Mersin
Etiketlendi : 1491 Yazıda
Etiketlendi: 17 Başlıkda
fatihbaz isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
desperado596 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yapmasını bilene gercektende müthiş para var hocam.
https://www.makingsenseofcents.com/2...line-2017.html

aylık 100 - 150k $ yllık 1.5 million dolar. affiliate ile. müthiş paralar.
aynı sekilde amazon , shopify vb yollar ilede cok iyi para kazananlar var. mentorluk adı altında para ile egitim veriyorlar ama hiçbirişe yaradıgını dşünmüyorum. önemli şeyleri kimse anlatmaz.kazanmak istiyosan kendin deneyip ögrenmen gerekiyo.
işe yarayan egitimlerde oluyor,yaramayanlarda hocam.mesela ben bi önceki mesajımda belirttigim gibi 15-20 hiti olan siteden o zamanın parasıyla bi asgari ücret kazanıyordum.bunun sebebide yabancı bi arkadaştan aldıgım egitim setiydi.1 yıl kadar bu şekilde kullandım onu,sonra sisteç çalışmaz oldu.aynı şekilde bi arkadaştan aldıgım online kurs vardı mesela,skypedan ders vermişti o aman 37$ para verdim adama.ögrettigi şey sonucunda verdigim her 10-12tllik reklam karşılıgında en az 100tl para alıyordum ki 12tl verip 600tl den fazla kazandıgım oldu.bunların tamamı affliate işiyle tabiki.

biz mesela ytden,dmden,sitelerden para kazanıyoruz.bunların nasıl kazanıyoruz?adamlar adwordse sattıgı hizmetlerinin/ürünlerinin reklamlarını veriyor ve bizim sitelerde/kanallarda onların reklamları dönüyor.reklama tıklayınca biz 3 kuruş para alıyoruz,seviniyoruz.o adamlar daha fazlasını alıyor tabiki,asıl onlar kazanıyor