Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 6.12.2018, 15:20
T.C. Kimlik Onaylı Sms Onaylı
NU***** ŞE*****
Üye

Etiketlendi : 34 Yazıda
Etiketlendi: 1 Başlıkda

Alıntı:
fatihbaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
tabiki hocam,satış işi zor ama en güzeli.yabancı forumdan bi eleman tanıyorum mesela,adam satış işini yalamış yutmuş.geçen yıllarda satış işiyle ugraşırken ben bikaç ufak tüyo aldım filan bu adamdan.bi ürün var mesela satmak istedigim,ne yaptıysam satamıyorum.adama dedim ki çok yanlış bi ürün seçtim sanırım,sonuçda en önemli şey dogru ürünü bulmak.adam dedi ki,tabiki en önemli şey dogru ürünü bulmak ama bu daha çok kazanmanı saglar sadece.yoksa her ürün satılır.aynı ürünü adama verdim,bu ürün nasıl işte satılır mı filan diye.o üründen normalde ben 3 ayda 2 tane sattıysam,adam 24 saat sonra 7-8 tane sattı.adam satış işinin piri olmuş resmen,satamayacagım hiçbişey yok benim diyor ki hakkatende satamadıgı ürün görmedim.ama tabiki bagzılarını az satıyor bagzılarını çok,ama satıyor.o adam anasının karnında ögrenmedi bu işi,yıllarca ugraşmış ögrenmiş.gel bana anlat diyemiyorsun haliyle
haklısın emek ve zaman harcamak sart. belkide biraz para harcamak gerekli. hemen olmuyor maalesef. web site ve pinterestte resimlerin uzerine urunlerin reklamını etiketlediklerini gordum. firmalarla anlasmıslar belliki.