Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 12.01.2019, 17:49
JiTeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Etiketlendi : 226 Yazıda
Etiketlendi: 8 Başlıkda

Alıntı:
japonarme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tirnak batmasi olmasin o?
Aynen temelde tırnak battıgı ıcın oluştu tırnagı bıraz ucunu mucunu kopardım da tırnaga basınca acımıyor ıltıhaba dokununca cok acıyor.

Alıntı:
massarq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
adı halk arasında dolama, benimde çocukken ayak baş parmağımda çıkmıştı zaten hep orada çıkar çoğunlukla tırnak altındanda görünür iltihabı, o iltihabın çıkması gerek kardeşim, operasyon dediği küçük bir neşter vuracak tüm iltihabı dışarı akıtacak onun orada kuruyup gitmesini beklersen hem çok uzun süre acı çekersin hemde iltihap daha büyüyebilir, o yüzden en iyi yol doktor, zaten hemen rahatlayınca keşke dah önce gelseydim diyeceksin geçmiş olsun
orası öyle tabi de son çağre gidicem başka yolu yok eyvALLAH teşekkürler

Alıntı:
mccarty66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mevbur kesilip iltihabın boşaltılması lazım. youtuber adama youtubeda bu tarz iltihab boşaltma videoları denk gelmiştir illaki. bilmen lazım tedaviyi
ya baktım da denedım olmadı belki farklı yöntemler vardır

Alıntı:
r1primo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Google a dolama yaz resimlerden bak eğer sizin sıkıntıyla aynı şeyse bir parça lokumu ağzında yumuşatıp sorunlu bölgenin üstüne sar. Bir iki günde patlatmassa lokumu yenile. Görmeden iltihap deyince aklıma dolama geldi başka birşeyse bilmiyorum artık. Geçmiş olsun.
bildiğimiz lokummu ? eyvALLAH .