Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 20.02.2019, 00:51
T.C. Kimlik Onaylı Sms Onaylı
AH***** DU*****
Üye

Etiketlendi : 218 Yazıda
Etiketlendi: 5 Başlıkda

Onaysız kullanıcı olduğunuz için mesaj atamıyorum unutmuşum ... ..

Alıntı:
run Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Telefon numaranızı pm alabilir miyim
skype gönderiyorum hocam
Alıntı:
ErdemOrs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hocam skype yollar mısınz
tabi hocam
Alıntı:
doganuzun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
özgün kanalım için ben 1 hafta test ettim, benim istediğim videolarımı oynatma listesi olarak kendi kanalından sayfa sonu verdi ve video attığımda topluluğundan da paylaşım yaptı, yaklaşık 1 hafta viedolarıma izlenim geldi, burada amaç izlenimden ziyade onun önerilenlerine girmek, öyle de oldu, yönlendirme yaptıktan sonra hergün onun kanalının önerilenlerine girdi videolarım, biliyorsunuz önerilenlere girerek kanal otoriter oluyor ve büyüyor çok memnun kaldım, 1 hafta referans olarak çalıştım, kendisinden 1 hafta daha ücretli olarak hizmet alacağım, özgün kanalını büyütmek isteyen, izlenimi düşük olan, kanalı index almayan, bu hizmeti alabilir pişman olmayacaktır. Tabi şunu unutmamak gerek sayfa sonu verdiğiniz de bi anda kanal yürüyüp gitmiyor, hepsi aşama aşama gerçekleşiyor, sayfa sonu veriyorsunuz kanalınıza izlenim geliyor, verilen sayfa sonunun önerilenlerine giriyor, siz kaliteli içerikler yapıyorsunuz, kendi katagorinizdeki kanallara yorum beğeni yapıyorsunuz ve youtube sizin kanalınızı yukarıya taşıyor. Dediğim gibi özgün kanalını büyütmek isteyen, izlenimi düşük olan, kanalı index almayan, bu hizmeti alabilir pişman olmayacaktır, tekrar çalışacağız @bayburt16 hayırlı satışlar.
Değerli yorumların için çok teşekkür ediyorum abi.

Konu bayburt16 tarafından (9.03.2020 Saat 18:02 ) değiştirilmiştir.