Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 20.02.2019, 21:16
Onaysız Kullanıcı

Etiketlendi : 0 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda
Standart YOUTUBE Üzerinden MP3 ve VİDEO İndirmenizi Sağlayan Android Uygulaması

Arkadaşlar sizlere Android telefonlar için hazırlanmış olan bir uygulama tanıtayım. Bu uygulama ile istediğiniz parçayı aratıp video ya da mp3 ( video and mp3 download ) formatında indirebilirsiniz. Aramaları Youtube üzerinden yaptığı için bulamayacağı şarkıcı ya da şarkı yok. Bu arada sadece müzik olarak değil, dilediğiniz videoyu video ya da mp3 ( youtube mp3 download ) formatında indirebilirsiniz. Ben denedim ve sorunsuz olarak kullandım. ( youtube video download ) Uygulamayı kullandıktan sonra Google Play Marketten yorum ve yıldız vermeyi unutmayın.

(-) Arama işlemine başladıktan sonra lütfen sabırla bekleyiniz.
(-) Arama ve indirme işlemi sunucu yoğunluklarından dolayı gecikmeli başlayabilmekte.
(-) Ama İşleminiz gecikmeli de olsa başlayacaktır.
(-) İhtiyacınız olan Video ya da MP3’ü mutlaka edineceksiniz.

İNDİRMEK İÇİN ==> https://play.google.com/store/apps/d...p3vevidyoindir

NASIL KULLANILIR ==> https://www.facebook.com/DevamliMatine/videos/410910163025872/?__xts__[0]=68.ARAFoXmQREI4VDbq_VrvMHKIYPkIQ4FwgSTVyDJnxEZblW ui7VUmA47yLGniDnHST3s9HDdEb7QOda7FQ7xfRAWt_oiwTxzx _NtI4ALbhLkUgdUpToQYPc2Sd7OFKO1vq_IQXbpKdo3Nxkw9Pp ln15oXz_GEVvgp_OT9a72Kpruq65-YA1FY2me9xzXTN7wqDv9kPk9Jg_0H7lLv4EeQ24RdQvk_P725N O3J_c6DlJDRWVHqeq7P0twcJwo7lrBc2e0MaGxJlse8JGPWZI3 _QlTolu315SozGNEqfo2ZyFtgAyPIVKaUauFtJLjE7mn7s9x8F WB_XSoz7OZeLYxbsgTOs4XhHbwuADo&__tn__=-R

Video&mp3 indir, telefona Video&mp3 indir, ücretsiz Video&mp3 indir, Video&mp3 indirme uygulaması, Video&mp3 download, Video&mp3 ücretsiz indir, ücretsiz Video&mp3, bedava Video&mp3, ücretsiz şarkı indir, bedava şarkı indir, parasız şarkı indir, en güzel Video&mp3 indir, en hit şarkılar indir, şarkı indir, popüler şarkılar indir, müzik indir, bedava müzik indir, ücretsiz müzik, hızlı müzik indir, müzik bul, şarkı bul, hızlı Video&mp3 müzik indirme uygulaması, video&mp3 download, android video&mp3 download, free video&mp3 download, video&mp3 download apps, mp3 download, video download, music download, search music, search video, fast music search, fast video search,
Reklamlar