Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 7.03.2019, 00:52
T.C. Kimlik Onaylı Sms Onaylı
ME***** Gü*****
Üye

Nereden: Spain
Etiketlendi : 5 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda
japonarme - İCQ üzeri Mesaj gönder japonarme - AİM üzeri Mesaj gönder japonarme - YAHOO üzeri Mesaj gönder japonarme isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

İlk kurduğum cümlede sizden daha evvel hizmet aldığımı, son paragrafımda da bu sistemin 'artık' çalışmadığını söyledim zaten. Benim uyarım sitenizde satışa sunduğunuz 'ömür boyu garantili 2 dk izlenme' hizmeti için kimsenin artık boşu boşuna para yatırmaması hususunda uyarmak. Açık açık bunun satışını yapıyor olmanız tıpkı kavunun kelek olduğunu bile bile tezgaha koymaya benzer. Aldığım hizmete referans da olmuştum, ama bu başlı başına kandırmaya giriyor. Ben şimdi bana iade edilmeyecek olan ve sitenizdeki bakiyemde duran 40 TL'yi ne yapayım? Sonuçta sizin cebinize giren bir para var. Ben de başka hizmet alamayacağıma göre, hesap numaramı vereyim bana iade edin paramı. Sistemden gönderemiyorsanız, bir zahmet mobilden veya ATM'lerden iade talep ediyorum. Ayrıca da burada reklam yaptığınız servislerin de hangilerinin çalışıp çalışmadığı hususunda ayrıntılı bilgi verin ki Youtube işlerinden soğutmayın kimseyi haksız kazançla.