Tekil Mesaj gösterimi
  #1  
Okunmamış 9.03.2019, 21:50
bemreuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Platin Üye
 
Üyelik tarihi: 18.07.2014
Mesajlar: 56
Etiketlendi : 5 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda
Standart Satılık TUMBLR Takipçi, Reblog ve Beğeni Sitesi - Site İçi Seosu Tam, Özel Yazılım, İngilizce Site

Merhabalar, İngilizce Tumblr takipçi projemi satışa sunmuş bulunmaktayım. Proje ile ilgilenemeyeceğimden dolayı satıyorum. Dileyen arkadaşlar için siteyi Türkçe'ye de çevirebilirim. Problem olmaz.

Sistem nasıl çalışıyor?
: Sistem bildiğiniz Twitter takipçi siteleri gibi çalışmakta. Kullanıcılar sisteme Tumblr hesapları ile giriş yapıyorlar (şifre girmeden, api ile.) Giriş yaptıktan sonra site üzerindeki kullanıcı panelinden kendilerine sınırlı sayıda takipçi yollayabiliyorlar. Dilerseniz bu sınırı kaldırabilirsiniz, fakat optimum sınır olan 15 ayarlı bir şekilde kullanmaktayım ben.

Neden İngilizce? : Bu sistemi Türkiye'de kurdum ve kısa süre içersinde güzel bir kullanıcı sayısına ulaştım. Forum üzerinden takipçi satışı yaptığım arkadaşlar dahi mevcut. Ben de bu sistemin aynısını dünyaya açmaya karar verdim. Bu yüzden sistemi İngilizce olarak ayarladım. Dileyen arkadaşlara çifte dil seçeneği ile verebilirim.

Tumblr Api? : Tumblr api ile 1 yıldır haşır neşirim. 1 senelik kullandığım sitede api hiç patlamadı. İlk başta aldığım api ile devam ettim. Bunun sebebini piyasada çok fazla Tumblr takipçi sitesi olmamasına bağlıyorum. Bu arada api almak için herhangi bir Tumblr hesabınız olması yeterli.

Projeyi neden satın almalıyım? : Bu proje ile ilgilenirseniz kısa süre içerisinde güzel user sayılarına ulaşabilirsiniz. Tumblr takipçi, beğeni, reblog satabilir bunun yanında forumlarda backlink satışı yapabilirsiniz. Eğer bir SMM paneliniz varsa siteyi SMM panele bağlayabilir Tumblr satışlarınızı bu mecra üzerinden de yapabilirsiniz.

Siteye neler yapıldı?: Site için öncelikle özel yazılım kullanıldı. Sadece blog kısmı için Wordpress kuruldu, fakat o kısımla pek ilgilenemedim yalan olmasın. Bunun dışında sıfırdan logo tasarımı yapıldı. Site içi seo için özel çalışma yapılıp tüm meta taglar özen ile girildi. Özel olarak hız çalışması yapıldı. Aşağıdaki resimlerden site hakkındaki çalışmalar için bilgi alabilirsiniz.


Site adresi : PM İsteyiniz
Site için istenen fiyat : Teklif Usulü
Sitenin aylık getirisi : Proje henüz çok yeni.
Sitenin açılış tarihi: 2019-03-01
Kategori, sitenin içeriği nedir: Tumblr takipçi, reblog ve beğeni sitesi
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içeriği ile satılık (Tumblr hesabı dahil.)
Hosting dahil midir: Dahildir. Fakat dileyen arkadaşlar kendi hostlarına da geçiş yaptırabilirler. (Kurumsal sunucuda bulunmakta.) Ek olarak free cloudflare servisi barındırmaktadır.
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır yok.
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Dahil
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır yok
Alıntı ile Cevapla
Reklamlar