Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 16.03.2019, 22:24
severall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Etiketlendi : 126 Yazıda
Etiketlendi: 7 Başlıkda

Alıntı:
privyet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
vaybe muzik ve oyun kategorisi için kendimi hazırlıyordum çunku bunlar sevdiğim bir kategori idi hoşuma giden birşey olursa bunu diğer insanlarada en başta evde ve arkadaş ortamımda gösterir birşekilde farketmelerini sağlardım.

yıkıldım resmen şaka gibi biz daha başlamadan adamlar yeni kurallar koymuş birşeyi yapmak istiyorsan beklemicen ertelemicen arkadaş hemen yapmaya başlıcan ben bu treni 2 kez kaçırdım yeni çıkan ve çok populer olan oyunlar ile sağlam abone kasıp rozetfelan alabilirdim buda 3.su oldu

boyle olacanı tahmin etmiştim oynadığım oyunlardaki takip ettiğim kanallardan biri birşey yaptımı hemen diğer kanallarda aynısını yapmaya başlardı evet bunu yabancı youtuberlerde yapıyordu aslında başarılı insan sayısı az diğerleri onların yaptığından fikir alıp benzer içerikler üretiyor.

ama ben genede başlamayı duşunuyorum yoluna yordamına göre şansımı denicem çünki kendime güveniyorum en iyisini yapmak konusunda çünki ben şekilciyim
Yukardan ne anladın bilmiyorum ama sandığını gibi bir şey yok.Bazı oyunları oynayıp çekmene izin verilmiyor olabilir yapımcıladın bazıları bunu istemiyor bu ezelden beri var.Diğerleri de yine ezelden beri olan telif hakları x kişinin bestesini elbette youtube’a yükleyemezsin.Aklındaki her neyse özgün bir şeyse yine yapabilirsiniz