Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 24.04.2019, 12:09
Yasaklanmış

Nereden: İstanbul
Etiketlendi : 20 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda

Alıntı:
BobMarley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hocam tamda araştırdığım bir konu,satış için ücretli hesap açılmalı sanırım değilmi ? Kazanç miktarınıda paylaşabilirmisiniz rica etsem
hocam maliyetiniz 0 tl akşam konuya eklerim kazançlarımı

---------- Spam Engelliyici 12:08 ---------- Önceki Mesaj 12:06 ----------

Alıntı:
ultradragon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Peki alınan ödemeler, satışlar ne düzeyde oluyor
10 kitapla 3 aydır satış yapıyorum 70 adet sattım amazonun müşteri kitlesi çok fazla müşteri aramakla uğraşmıyorsunuz

---------- Spam Engelliyici 12:09 ---------- Önceki Mesaj 12:08 ----------

Alıntı:
wareback Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
herkesi bilgilendirmek adına yazıyorum amazonda dropshipping arkadaşın anlattığı kadar bir pdf ile olcak iş değil pdf almadan önce aylık amazon a 40$ ödüyorsunuz ve bunu hesabınız açık olduğu müddetce ödüyorsunuz sonra yazılımlar var ürün bulmak için onlar olmadan 1 satış bile yapmanıza neredeyse hiç imkan yok yani kimse kimseyi kandırmasın programsız satış yapamazsınız kendinizi inandırmayın ve bu programların da ücreti var aylık 40- 50 dolar civarı da bunlar ve en önemlisi kredi kartına ihtiyacınız var ve limiti yüksek olması lazım birde kimsenin söylemediği bir takım da nakit e ihtiyacınız var çünkü ayda 2 kez amazondan ödeme alıyorsunuz ama bazen son gün yüklü sıpariş gelip ve gelen ödeme onu karşılıyamiyabiliyor ve hemen sattığınız gibi para hesabınıza da yansımıyor adama ulaştıktan sonra para hesabınıza yansıyor. bunları mutlaka bilin
başlığı okusaydınız keşke