Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 16.07.2019, 18:17
Emr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Emr Emr isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Nereden: Erzurum/Bursa
Etiketlendi : 38 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda

ödemeyi aldım beyler 17:36 da geçmiş hesabıma yani bi 22 dakika önce felan yapmanız gereken basit ödeme eşğine ulaştığınız zaman ödeme talebinde bulunuyorsunuz ben burda bi hata yapmıtım onuda sizlerle paylaşıcam yaptığım hata şuydu ödeme talebinde bulundum fakat ödeme talebinde bulunduktan sonra oyun size e mail gönderiyor ödeme talebini onaylamanız gerekirmiş benim haberim yokdu bi 30 dk 45 dk sonra bi mail aldım ve ödeme talebiniz reddedildi diye sorun ödemeyi onaylamam gerekirmiş neyse ikinci sefer yaptım ve mail adresime gelen linke tıklayıp onayladım ve btc hesapta saatleri tarihleri zaten ortada incelersiniz resimleri.

bu resim ödeme talebinde bulunduktan sonra mail adresinize gelen linke tıkladığınız zaman ödeme talebinizi onayladığınız resim.

Yeşil alan: Bu kısımdaki gördüğünüz canceled kısmı benim ödeme talebinde bulunup ödemeyi onaylamadığım kısım saati dün 16:57
Mavi alan: Bu kısımda ise para çekme işlemini onaydığım kısım onayladıktan sonra status kısmıda bekleniyor yazar çekildik sonrada sent yazar bunun saatide 17:45 arada 48 dakika fark varmış
Sarı alan: Dün çektim bugün biriken dikkatinizi çekerim baya birikti ayrıca sıralamam abakın 130 dan 500 lere kadar çıktık kaç gündür giremiyorum gücüm baya düşmüş hali bu bide abanmaya devam edin millet

Heralde bu kısmıda anlatmaya gerek yok gelen miktar gelen saat zaten ortada herkese bol kazançlar dilerim.

Beyler isterseniz kazandığnı btc leri ilk aşamada çekmeyin ben bazı arkdaşlar siteye scam dedi diye ki gram ihtimal vermediğim bir site anlık online sayısı yüksek bir site kullanıcı kaybetmek istemez ödmeleride gayet hızlı gördüğünüz gibi ayrıca fee bedelide almıyor yani gönderim bedelide almıyor. Size önerim ben mesela birikenleri artık çekmicem biraz shop kısmından makine alıcam üretimi makineyle ve oynadığım oyunlarla desteklicem sonra biriktikçe çekerim herkese bol kazançlar